126 میلیارد ریال غرامت به كشاورزان مشگین شهری پرداخت گردید

126 میلیارد ریال غرامت به كشاورزان مشگین شهری پرداخت گردید سیب پال: فرماندار مشگین شهر از پرداخت 126 میلیارد ریال غرامت ناشی از خسارت وارده بر اثر حوادث و بلایای طبیعی به كشاورزان، باغداران و دامداران این شهرستان امسال آگاهی داد.


اكبر صمدی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اضافه كرد: بیشترین میزان خسارت وارده در استان مربوط به بخش باغبانی شهرستان مشگین شهر است.
وی اظهار داشت: در هفته گذشته سه میلیارد و 500 میلیون ریال از باغت خسارت وارده به مزارع و یك میلیارد و 500 میلیون ریال باز به دامداران خسارت دیده پرداخت گردید.
وی با اشاره به نقش صندوق بیمه محصولات كشاورزی در جبران بخشی از خسارت وارده از آمادگی كارگزاری های بیمه برای عقد قرارداد جدید با كشاورزان، باغداران و دامدان آگاهی داد.
صمدی تشریح كرد: كشاورزان تا اختتام دی ماه و باغداران باز تا اختتام بهمن سال جاری فرصت دارند با بازگشت به كارگزاری های صندوق بیمه نسبت به انعقاد قرارداد جدید بیمه اقدام نمایند.
او اظهار داشت: محدودیت زمانی برای بیمه دام وجود ندارد.
شهرستان مشگین شهر در شمال غربی اردبیل دارای 14 هزار هكتار باغ میوه می باشد كه همه ساله معمولا بدلیل شرایط جوی بخشی از این باغ ها گرفتار خسارت میگردد.
7117/6018


1397/10/14
15:05:22
5.0 / 5
4532
تگهای خبر: بیمه , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است