استعلام مالیات پزشكان ایلام آنلاین شد

استعلام مالیات پزشكان ایلام آنلاین شد سیب پال: ایلام- مدیر كل امور مالیاتی استان ایلام از آغاز طرح استعلام و مفاصا حساب مالیات پزشكان به صورت الكترونیكی و آنلاین به منظور پیشگیری از جرایم مالیاتی اطلاع داد.


رضا امیدی در جلسه هم اندیشی مدیران مالیاتی و اعضای سازمان نظام پزشكی استان ایلام اظهار داشت: تلاش ما حل مشكلات و تأمین رضایت اقشار مختلف مؤدیان مالیاتی همچون پزشكان بعنوان متولیان سلامت مردم و در عین حال رعایت حقوق دولت و اجرای عدالت در صدور مالیات است.
وی اضافه كرد: برای پزشكان تسهیلات و معافیت های مختلفی همچون بخشودگی جرایم مالیاتی با درصد بالا، عدم اعمال ضرایب درمانگاهی و اعمال نرخ صفر در مورد بیمه های تكمیلی و بیمه های درمانی جانبازان فراهم و اجرا شده است.
امیدی به جریمه كتمان درآمد اشاره و خاطرنشان كرد: مغایرت اعلام بیمه ها و عملكرد پزشكان، نوعی كتمان درآمد به حساب می آید كه پزشكان بایستی در این خصوص دقت لازم را داشته باشند.
مدیر كل امور مالیاتی استان ایلام خاطرنشان كرد: آن دسته از مؤدیان مالیاتی كه میزان فروش كالا و خدمات آنان تا 240 میلیون تومان در سال می باشد، میزان مالیات عملكرد سال 1396 آنان با 5 درصد افزایش نسبت به مالیات قطعی شده 1395، به صورت مقطوع تعیین می گردد.
وی اضافه كرد: این گروه از مؤدیان بایستی حداكثر تا آخر خردادماه با استفاده از سامانه www.tax.gov.ir نسبت به ارسال فرم مربوطه و پرداخت مالیات متعلقه اقدام نمایند و نیازی به ارسال اظهارنامه مالیاتی عملكرد 1396 نخواهند داشت.
جلسه هم اندیشی مدیران مالیاتی و اعضای سازمان نظام پزشكی استان ایلام چهارشنبه گذشته با هدف تسهیل و تعیین تكلیف مالیات عملكرد 1396 و حل و فصل و بررسی مالیات جامعه پزشكی در محل اداره كل امور مالیاتی استان برگزار گردید.
رئیس و اعضای هیئت مدیره نظام پزشكی استان ایلام در این جلسه به مواردی مانند بالا بودن میزان مالیات پزشكان استان نسبت به سایر استانها، در نظر گرفتن شرایط استان ایلام برای اعمال مالیات، پایین بودن تعرفه های پزشكی در مقایسه با سال قبل و نسبت به استان های برخوردار اشاره كردند.
تأخیر در پرداخت بیمه های مكمل، درخواست اعمال معافیت های مالیاتی بیمارستان های خصوصی در مناطق كمتر توسعه یافته، محاسبه مالیات بر اساس درآمد واقعی و رسیدگی كارشناسانه به پرونده های مالیاتی پزشكان، محاسبه مالیات داروخانه ها بر مبنای سود واقعی و نه سود اسمی از دیگر موارد طرح شده در نشست مشترك هم اندیشی مدیران مالیاتی و اعضای سازمان نظام پزشكی استان ایلام بود.
عباداله فلاحی متخصص گوش، حلق و بینی و رئیس نظام پزشكی استان ایلام، آناهیتا جلیلیان نماینده متخصصان زنان و زایمان، یوسف محسن زاده متخصص قلب و عروق، احسان دارابی متخصص دندانپزشكی، حسین سلمانی پور به نمایندگی از مراكز سونوگرافی و رادیولوژی، صالح عزیزیان متخصص پاتولوژی، جواد پیرانی متخصص جراحی عمومی، فتح اله یزدانی فر داروساز، آرش رحمتیان از گروه پزشكی و بتول هوری كارشناس بینایی سنجی و نماینده گروه لیسانسیه های پروانه دار و مدیركل و تعدادی از مدیران اداره امور مالیاتی استان ایلام دراین نشست حضور داشتند.
6034.


1397/03/27
15:09:58
5.0 / 5
4505
تگهای خبر: بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است