در حاشیه جلسه دولت

توضیح میرکاظمی درباره ی بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی

توضیح میرکاظمی درباره ی بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی سیب پال: رئیس سازمان برنامه و بودجه توضیحاتی را درباره ی وضعیت پرداخت بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی ارائه نمود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، سید مسعود میرکاظمی در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران درباره ی بدهی دولت به صندوق های بازنشستگی و اینکه این مساله در بودجه چطور دیده شده است؟ اظهار داشت: 330 همت (هزار میلیارد تومان) پرداخت حقوق صندوق های لشگری و کشوری است.
وی اشاره کرد: در مورد بدهی های گذشته تامین اجتماعی نیز طرحی را در قانون برنامه می بریم، تا بتوانیم با راهکاری که آنجا در نظر می گیریم به کلی تسویه کرده و در آینده نیاز نباشد که معطل دولت باشند.
رییس سازمان برنامه و بودجه همین طور درباره ی میزان وام های خرد مانند در نظرگرفتن 150 همت (هزار میلیارد تومان) برای وام ازدواج و فرزند آوری و... اظهارکرد: امسال به شکلی تنظیم می نماییم که امتیاز تقسیم اینها را به دولت دهند به نحوی که تکلیفی به بانکها گذاشته نشود که منجر به ناترازی، اضافه برداشت و یا تورم برای مردم شود.
وی درباره ی اینکه سقف این میزان اعتبار پایین نیست؟ اظهار داشت: نه اصلا راجع به این ها بحث نشده، بخشنامه ها در دولت تنظیم می شود، کمتر از سال قبل نخواهد بود.
منبع:

1401/10/28
15:18:30
0.0 / 5
74
تگهای خبر: بانك
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است