عبور قیمت دلار از مرز حساس

عبور قیمت دلار از مرز حساس به گزارش سیب پال، اقتصاد نیوز نوشت: نرخ دلار در معاملات پشت خطی روز گذشته از مرز حساس 31 هزار و 800 تومان عبور کرد و به روی پله نهم کانال 31 هزار تومان ایستاد.قیمت دلار عصر روز پنجشنبه گذشته از نیمه کانال ۳۱ هزار تومان بالا رفت و تا محدوده ۳۱ هزار و ۶۵۰ تومان پیشروی کرد. این قیمت در مقایسه با عصر چهارشنبه تقریباً ۳۵۰ تومان افزایش را نشان میدهد.
عبور قیمت دلار از مرز حساس
نرخ دلار در معاملات پشت خطی روز گذشته از مرز حساس ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان عبور کرد و به روی پله نهم کانال ۳۱ هزار تومان ایستاد.
عده ای از معامله گران معتقد بودند عبور اسکناس آمریکایی از مرز ۳۱ هزار و ۸۰۰ تومان سبب شد خریداران بیشتری وارد بازار شوند.
رود خریدارن به بازار ارز
از نگاه این دسته از فعالان در صورتیکه نرخ دلار امروز در بالای موقعیت یاد شده قرار بگیرد این امر ممکنست شجاعت بیشتری را به بازیگران جدید ارزی برای قرار گرفتن در موقعیت خرید بدهد و به تبع آن نرخ دلار به سکن کانال ۳۲ هزار تومان هم حرکت نماید. نگاه معامله گران دلار به رفتار بازار ساز
عده ای از بازیگران به رفتار بازار ساز اشاره می کردند. به باور این دسته از بازیگران ارزی بازارساز به آسانی حاضر نیست که مرز ۳۲ هزار تومان را از دست بدهد و حداقل در هفته گذشته در نزدیکی این مرز فشار فروش بیشتر شد و دلار بصورت موقت عقب گرد کرد.
افزایش قیمت دلار در بازارهای همسایه
با این حال قیمت دلار در هرات و سلیمانیه هم آرایش صعودی به خود گفته و همین مورد ممکنست بر قدرت معامله گران دلار در بازار امروز تهران بیفزاید.


بیشتر بخوانید: نوسانات دلار در بازار آزاد از اول شهریور تا امروز
جای پای دلار در کانال سی هزار تومان سفت شد/ بازارساز وارد میدان می شود؟


۲۱۷ ۲۵۶


منبع:

1401/06/30
10:06:06
0.0 / 5
182
تگهای خبر: ارز , اسكناس , اقتصاد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است