پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا از 16 دی ماه

پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا از 16 دی ماه سیب پال: پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، از روز پنجشنبه هفته جاری (16دی ماه) شروع می شود.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، در امتداد تعهد به پیش فروش متناوب و هفتگی محصولات و پاسخ به نیاز مشتریان، گروه خودروسازی سایپا از روز پنج شنبه (۱۶ دی ماه) ساعت ۸ بامداد و به مدت دو روز پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات خودرا شروع می کند.
در طرح پیش فروش یکساله گروه خودروسازی سایپا ۶ محصول که شامل شاهین G، کوییک S، کوییک R با گیربکس معمولی، کوییک با گیربکس معمولی، ساینا S و سایپا SE۱۵۱ موتور M۱۳ است، عرضه خواهد شد. همین طور در طرح پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، ۶ محصول یاد شده عرضه می شود.
متقاضیان محصولات سایپا می توانند بوسیله سایت https: //saipa.iranecar.com در یکی از روش های پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید و یا هر دو روش ثبت نام کنند؛ بر این اساس ابتدا قرعه کشی روش پیش فروش یکساله انجام می شود و در صورت منتخب شدن در قرعه کشی مذکور، متقاضی در قرعه کشی پیش فروش مشارکت تولید، شرکت داده نخواهند شد. از اینرو در صورت منتخب نشدن در روش پیش فروش یکساله، متقاضیان در قرعه کشی پیش فروش مشارکت در تولید شرکت داده خواهند شد.
لازم به ذکر است در صورتیکه متقاضیان در یکی از روش های فروش شرکت کرده باشند، فقط در قرعه کشی همان روش شرکت داده خواهند شد.
فهرست انتخاب شدگان نهایی بوسیله سایت فروش اینترنتی سایپا ظرف مدت یک روز بعد از اتمام قرعه کشی اعلام خواهد شد. بدین جهت بعد از اعلام نتایج قرعه کشی، منتخبین در هر دو روش پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید بایستی ظرف مدت سه روز نسبت به واریز وجه علی الحساب قیمت خودرو اقدام نمایند.
طرح های فروش سایپا که بیش از یکماه است هر هفته انجام می شود، برمبنای «سه شنبه های سایپایی» است که گروه خودروسازی سایپا در امتداد اصلاح قیمت خودرو به مردم وعده داده بود؛ پس این طرح ملی تا آرامش بازار و حذف دلالان خودرو ادامه خواهد داشت.


منبع:

1400/10/22
12:22:06
0.0 / 5
285
تگهای خبر: اینترنت , بازار , تولید , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است