عرضه گزارش بدهی ها و مطالبات دولت به رئیس جمهور

عرضه گزارش بدهی ها و مطالبات دولت به رئیس جمهور به گزارش سیب پال خزانه داری کل وزارت امور اقتصادی و دارایی از عرضه گزارش سال ۱۳۹۹ بدهی ها و مطالبات دولت به رئیس جمهور خبرداد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، وزارت اقتصاد اعلام نمود که این گزارش بعد از عرضه به رئیس جمهور، به همراه لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور به مجلس شورای اسلامی ارسال می شود.
متن کامل اطلاعیه خزانه داری کل کشور بدین شرح است: در اجرای حکم بند (پ) ماده (۱) قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و آئین نامه اجرایی آن مبحث تصویب نامه شماره ۶۱۲۴۰/ت۵۲۲۳۰ هـ مورخ ۱۷/۵/۱۳۹۴ هیئت وزیران، گزارش سالانه بدهی ها و مطالبات دولت برای سال ۱۳۹۹، به منظور ارائه به مجلس شورای اسلامی به همراه لایحه بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور، در خزانه داری کل کشور (مرکز مدیریت بدهی های عمومی و روابط مالی دولت) تهیه و با امضای وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی برای رئیس جمهور محترم ارسال گردید.

در اجرای تکالیف قانونی ماده (۱) قانون یاد شده از آبان ماه سال ۱۳۹۴ تابحال بالغ بر بیست و نه (۲۹) فقره گزارش جامع بدهی ها و مطالبات دولت و شرکتهای دولتی حسب مورد در مقاطع سه ماهه (فصلی) و سالانه توسط مرکز مدیریت بدهی های عمومی و روابط مالی دولت و با همکاری ادارات کل امور اقتصادی و دارایی استان ها تهیه و برای ارسال به مراجع قانونی ذیربط برای رئیس جمهور محترم ارسال شده است. این گزارش ششمین گزارش سالانه در اجرای حکــم بند (پ) مـــاده مذکور می باشد و همینطور در اجرای بند (ب) همان ماده ۲۳ فقره گزارش فصلی هم در مقاطع سه ماهه تهیه و ارسال شده است.
شایان ذکر است از سال ۱۳۹۵ تابحال در اجرای بخشنامه شماره ۱۳۶۱۵۱/۵۷ مورخ ۲۶/۷/۱۳۹۵ خزانه داری کل کشور بیشتر از ۵۰۰ر۱۴۱ فقـــره گزارش از بیشتر از ۵۰۰ر۳ نقطه گزارشــگری (دستگاههای اجرایی) به صورت الکترونیکی از راه سامانه مدیریت اطلاعات بدهی ها و مطالبات دولت (سماد) دریافت گردیده که مبنای تهیه گزارش های جامع فصلی و سالانه است.1400/09/08
10:48:50
0.0 / 5
256
تگهای خبر: اقتصاد , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است