۶۵۰ میلیاردتومان تسهیلات به بخش صنعت بوشهر اختصاص یافت

۶۵۰ میلیاردتومان تسهیلات به بخش صنعت بوشهر اختصاص یافت به گزارش سیب پال ایرنا- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر اظهار داشت: ۶۵۰ میلیارد تومان تسهیلات برای پشتیبانی از بخش صنعت این استان امسال اختصاص یافته است.


سید حسین حسینی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اضافه کرد: از این میزان ۴۵۰ میلیارد تومان در بخش سرمایه در گردش و مابقی برای سرمایه ثابت واحدهای صنعتی بوشهر پرداخت خواهد شد.
وی بیان نمود: در سال ۹۹ هم از محل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه ۲۱۱ میلیارد تومان و در بخش رونق تولید هم ۲۷۰ میلیارد تومان تسهیلات در استان بوشهر پرداخت گردید.
حسینی در ارتباط با ساخت کارخانه تولید آهک در استان بوشهر اظهار داشت: این کارخانه با ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارای کوره های ۴۰۰ هزار تنی است.
وی همینطور ضمن اشاره به رشد سه برابری واگذاری زمین در شهرک های صنعتی استان بوشهر بیان نمود: اولین شهرک صنعتی غیر دولتی در بخش صنایع فرآوری خرما در دشتستان به راه افتاده است.
حسینی اضافه کرد: راه اندازی شهرک تخصصی غیردولتی در حوزه کسب و کار و صنایع کوچک در استان بوشهر مورد توجه قرار دارد و در این حوزه ایجاد شهرک تخصصی در توسعه صنایع پایین دستی در شهرستان های جنوبی همجوار با پارس جنوبی در اولویت قرار گرفته است.
حسینی در ارتباط با منطقه آزاد صنعتی بوشهر اظهار داشت: مناطق آزاد با عرضه معافیت های متعدد ظرفیت های قابل توجهی برای رونق تولید و صادرات به دنبال دارند.
وی اظهار داشت: با هدف رونق صنعت، تولید و صادرات در مناطق آزاد جدید باید صدمه شناسی مناطق آزاد راه اندازی شده در سالیان گذشته مورد توجه جدی قرار گیرد.منبع:

1400/02/25
20:25:21
0.0 / 5
349
تگهای خبر: تولید , صنعت , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است