جمع آوری ۵۰ هزار رمز ارز غیرمجاز

جمع آوری ۵۰ هزار رمز ارز غیرمجاز به گزارش سیب پال ایرنا نوشت: معاون هماهنگی و توزیع شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران (توانیر) اظهار داشت: تابحال و در چهار مرحله برگزاری مانور اصلاح و تعدیل روشنایی معابر ۵۰ هزار رمز ارز غیرمجاز جمع آوری شده است.


غلامعلی رخشانی مهر روز پنجشنبه در چهارمین مرحله رزمایش سراسری اصلاح و تعدیل روشنایی معابر اضافه کرد: جمع آوری این تعداد رمزارز غیر مجاز منجر به صرفه جویی ۱۰۰ مگاواتی در مصرف برق شده است. وی افزود: علاوه بر این و در ایام اخیر ۲۰ هزار رمز ارز غیر مجاز دیگر جمع آوری شده اند که ۳۰ مگاوات صرفه جویی به دنبال داشته است. معاون هماهنگی توزیع توانیر اظهار داشت: برخورد با رمز ارزهای غیرمجاز با جدیت دنبال می شود ازاین رو به همه فعالان این بخش سفارش می شود جهت استفاده از برق مجاز اقدام نمایند. رخشانی مهر افزود: استفاده از برق به صورت مجاز هم به نفع استخراج کنندگان ارز است و هم مانع صدمه دیدن شبکه خواهد بود. وی ادامه داد: اقدام ها در باره اصلاح و تعدیل روشنایی معابر حدود ۳۰۰ مگاوات صرفه جویی به همراه داشت.
رخشانی مهر عنوان کرد: یک میلیون و ۲۰۰ هزار لامپ پرمصرف از ۹ میلیون لامپی که در معابر و بزرگ راه ها قرار داشت تعویض شد. معاون هماهنگی توزیع توانیر اظهار داشت: تلاش می شود با همکاری وزارت راه و شهر سازی برای تعویض لامپ های بزرگ راه ها با لامپ های کم مصرف اقدام گردد. وی بر لزوم اتخاذ تدابیر و اقدام های لازم برای تابستان پیش رو تصریح کرد و خاطرنشان ساخت: همه صنعت برق باید خویش را از همین امروز برای تابستان پیش رو آماده کنند. چهارمین مرحله مانور اصلاح و تعدیل روشنایی معابر بامداد امروز در محل مرکز پایش صنعت برق در شرکت توانیر برگزار گردید. ۲۲۳۲۲۹


منبع:

1399/12/02
09:47:26
0.0 / 5
508
تگهای خبر: ارز , تولید , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است