هشدار به استخراج كنندگان رمزارز :

برای دریافت مجوزهای قانونی اقدام كنید

برای دریافت مجوزهای قانونی اقدام كنید به گزارش سیب پال مدیرعامل شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران اظهار داشت: استخراج کنندگان رمز ارزها برای برخورداری از برق مطمئن نسبت به دریافت مجوزهای قانونی اقدام نمایند.


به گزارش سیب پال به نقل از خبر آنلاین، متولی زاده روز پنجشنبه در چهارمین مرحله مانور سراسری اصلاح و تعدیل روشنایی معابر اضافه کرد: استخراج کنندگان غیرمجاز رمزارز اگر جهت استفاده از برق مجاز اقدام نمایند از حمایت های توانیر در اینباره بهره مند خواهند شد. وی افزود: وزارت نیرو و شرکت توانیر برپایه مصوبه هیات وزیران آماده است برای کسانی که در قالب قانون می خواهند در زمینه استخراج رمز ارز فعالیت کنند برق مورد نیاز آنها را تأمین کرده و کمک های لازم را انجام دهند. مدیرعامل توانیر اظهار داشت: حالا برخی از استخراج کنندگان رمز ارز مراجعه نموده و همکاری خوبی با صنعت برق دارند. متولی زاده افزود: اما تعدادی دیگر هستند که دنبال منافع بیشتر با ضرر رساندن به مردم هستند که با این گروه با جدیت برخورد صورت می گیرد.
وی ادامه داد: قوه قضائیه و پلیس امنیت اقتصادی در اینباره همکاری خوبی با صنعت برق دارند. مدیرعامل توانیر اظهار داشت: ازاین رو به فعالان رمز ارزها سفارش می شود جهت استفاده مجاز از برق و متضرر نشدن خود و مردم به شرکتهای برق مراجعه نموده و نسبت به دریافت مجوز اقدام نمایند. متولی زاده از شناسایی حدود یک هزار دستگاه استخراج رمز ارز غیرمجاز در سطح کشور اطلاع داد. وی افزود: تابحال و از آغاز آغاز مانور اصلاح و تعدیل روشنایی معابر ۳۰۰ مگاوات رمز ارز غیر مجاز جمع آوری شده و این روند ادامه خواهد داشت. چهارمین مرحله مانور سراسری اصلاح و تعدیل روشنایی معابر بامداد امروز در مرکز پایش صنعت برق در شرکت تولید، انتقال و توزیع نیروی برق ایران برگزار گردید. ۲۲۳۲۲۹


منبع:

1399/11/30
21:41:09
0.0 / 5
352
تگهای خبر: آنلاین , ارز , اقتصاد , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است