توانگر:

گزارش مبارزه با قمار و پول شویی به صحن علنی ارائه می شود

گزارش مبارزه با قمار و پول شویی به صحن علنی ارائه می شود سیب پال: یک عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت که گزارش نظارتی این کمیسیون در جهت مبارزه با قمار و پول شویی در هفته جاری نهایی و جهت قرائت به صحن علنی ارائه خواهد شد.


مجتبی توانگر در گفت و گو با ایسنا گفت: اگر اطلاعات هویتی حسابهای بانکی تکمیل شود، حساب های بانکی اشخاص حقیقی، به شخصی و تجاری تفکیک شود، خدمات قابل ارائه به هر حساب، متناسب با پروفایل هویتی، درآمدی و اقتصادی تنظیم شود و درگاه های پرداخت شامل POS و IPG ساماندهی گردد و اطلاعات هویتی مالک، محل استفاده از درگاه مشخص شود، نه فقط سایت های شرط بندی، بلکه خیلی از تخلفات دیگر تعطیل خواهد شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه برای همه این موارد قبلا قوانین و مقررات مناسبی تصویب شده و یکی از مهم ترین برنامه های مجلس، نظارت بر اجرای این قوانین است.
توانگر اشاره کرد: با پیگیری های انجام شده، در جهت مبارزه با قمار و پول شویی، گزارش نظارتی کمیسیون اقتصادی درباب چگونگی اجرای سامانه های نظارتی در حوزه اموربانکی با مسئولیت دکتر بحرینی در این هفته، نهایی و جهت قرائت به صحن علنی ارائه خواهد شد.
منبع:

1399/09/23
14:08:02
5.0 / 5
915
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است