امیرعبداللهیان:

آمریكایی ها می دانند كه انتقام خون سردار سلیمانی بزرگ است

آمریكایی ها می دانند كه انتقام خون سردار سلیمانی بزرگ است به گزارش سیب پال دبیر كمیته فلسطین اجلاس بین المللی مجاهدان در غربت اظهار داشت: آمریكایی ها می دانند كه انتقام خون سردار سلیمانی بزرگ است و از آن می ترسند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، حسین امیرعبداللهیان در اجلاس بین المللی مجاهدان در غربت اظهار داشت: آمریکایی ها در ترور سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس دو خطا کردند، خطای اول این بود که خودروی سردار سلیمانی را هدف قرار دادند خطای دوم اینکه سردار سلیمانی و همراهانش را هدف قرار دادند.
امیرعبداللهیان در ادامه اظهار نمود: انتقام خودروی سردار سلیمانی را جمهوری اسلامی ایران با پرتاب ۱۳ موشک بالستیک نقطه زن به پایگاه راهبردی عین الاسد داد، اما آن فقط انتقام خودروی منهدم شده سردار سلیمانی بود. انتقام خون سردار سلیمانی بزرگتر از آن هست و آمریکایی ها خودشان می دانند و امروز در کاخ سفید می لرزند، از اینکه معادله ای که انتهای آن خروج قطعی آمریکاست چه سرنوشتی را برای آمریکایی که شیب تند سقوط امپراطوری اش را تجربه می کند، رقم خواهد زد.
هر ساله، مصادف با سالروز شهادت حضرت امام رضا (ع) اجلاس بین المللی مجاهدان در غربت، برگزار می گردد و امسال هم پنجمین اجلاس آن با حضور سفرای کشورهای اسلامی مبارز و رهبران گروه های مقاومت فلسطین انجام شد.
منبع:

1399/07/26
00:33:15
5.0 / 5
1096
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است