سازمان حمایت اعلام كرد:

تشكیل پرونده تخلفاتی برای شركت واردكننده خودرو

تشكیل پرونده تخلفاتی برای شركت واردكننده خودرو یك مقام مسئول، از تشكیل پرونده تخلفاتی برای یك شركت واردكننده خودرو آگاهی داد و اظهار داشت: پرونده تشكیل و جهت صدور رای و تسریع در تحویل خودروی مشتریان، به سازمان تعزیرات ارسال شد.


به گزارش سیب پال به نقل از سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، سید مجتبی سجادی گفت: با توجه به مکاتبات گوناگون و پیگیری های بعمل آمده از شرکت واردکننده درباب تسریع در اجرای تعهدات ناشی از قراردادهای فروش سال ۹۷ (با موعد تحویل ۱۸۰ روز)، متأسفانه تابحال اقدامی در قبال قراردادهای منعقده با مشتریان و اجرای برنامه زمانبندی جهت تحویل خودرو انجام نشده است که این امر، نارضایتی خریداران و برگزاری تجمعات اعتراضی آنها را به دنبال داشته است.
مدیر کل امور حقوقی و تعزیرات سازمان حمایت، اشاره کرد: بعد از پیگیری های گوناگون درباب وضعیت خودرو های وارداتی کوپا، پرونده تشکیل و جهت صدور رأی و تسریع در تحویل خودروی مشتریان، به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد. وی ادامه داد: حسب بررسی های صورت گرفته مشخص شد که شرکت مذکور در خیلی از موارد باوجود دریافت کلیه مبالغ مندرج در قرارداد، اقدامی در امتداد اجرای تعهدات خود انجام نداده است. بگفته سجادی، با تداوم این مساله و به دنبال نارضایتی مشتریان، سازمان حمایت پرونده این شرکت را به تعزیرات حکومتی منعکس نمود و در گزارش مذکور تاکید گردیده است که خودرو ها می بایست برمبنای قیمت مندرج در قرارداد و با محاسبه ضرر و زیان ناشی از تأخیر در ایفای تعهد به مشتریان واگذار گردد.
وی با اشاره به وضعیت پرونده اپراتورهای تلفن همراه بیان داشت: خوشبختانه با پیگیری های صورت گرفته و اقدامات لازم، اپراتورها مجاب به اعاده نحوه فروش بسته های اینترنتی به وضعیت سابق گردیدند.
به گفته این مقام مسئول در سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، همین طور درباب تخلف صورت گرفته در این بازه زمانی، مستنداتی از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این سازمان ارائه شد که باتوجه به عدم همکاری اپراتورها جهت دسترسی به ریز قراردادهای مشتریان، رقم اعلامی سازمان مذکور مورد تأیید قرار گرفت و به شعبه رسیدگی کننده منعکس گردید.

1399/06/05
17:34:11
5.0 / 5
1456
تگهای خبر: اینترنت , تولید , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است