واكنش دبیرخانه كنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین به عادی سازی روابط امارات-اسراییل

فلسطین و مقاومت بزرگتر از آن است كه با اقدامات خیانت بار و ذلیلانه لطمه ببیند

فلسطین و مقاومت بزرگتر از آن است كه با اقدامات خیانت بار و ذلیلانه لطمه ببیند دبیرخانه دائمی كنفرانس بین المللی پشتیبانی از انتفاضه فلسطین در تهران با صدور اطلاعیه ای اقدام مشترك امارات؛ آمریكا و رژیم صهیونیستی در خصوص تصمیم برای نرمال سازی روابط بین ابوظبی و تل آویو را بشدت محكوم و این اقدام را فاقد هر گونه وجاهت، اعتبار و تاثیر گذاری در جهان اسلام، قضیه فلسطین و اختتام قطعی رژیم صهیونیستی می داند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا در این بیانیه آمده است: فلسطین و مقاومت بزرگتر از آن است که با چنین اقدامات خیانت بار و ذلیلانه ای لطمه ببیند و روند پیروزی آنها متوقف شود، مضاف بر اینکه بی شک سراسر سرزمین اشغالی فلسطین به دست فرزندان رشید و مقاوم فلسطین آزاد خواهد شد و اساسا حکام وابسته به آمریکا نقشی در مبارزات و پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین هیچ وقت نداشته اند.
از همه مهمتر رژیم صهیونیستی اگر حتی با تاکید بر دخالت و نفوذ رئیس جمهور تروریست آمریکا برای نرمال سازی روابط صهیونیستی - عربی بیش از این هم تلاش کند، اما هیچ گاه نمی تواند از سرنوشت محتوم و غیر قابل تغییر خود که همانا آزادی همه سرزمین فلسطین و تشکیل قطعی کشور مستقل فلسطینی در سراسر سرزمین تاریخی فلسطین و به پایتختی قدس شریف است نجات پیدا کند. فلسطین متعلق به ساکنان تاریخی آن أعم از مسلمان و مسیحی و یهودی است اما صهیونیست ها هیچ جایی در آینده منطقه نخواهند داشت و کشوری جز فلسطین در منطقه شناسایی عملی نمی گردد. حاکمان ابوظبی با شراکت سعودی - امارتی در جنگ و کشتار مردم مقاوم یمن و با شریک شدن در جنایات صهیونیست ها در فلسطین قهرمان آینده بدی را برای خود رقم خواهند زد.1399/05/24
22:15:51
5.0 / 5
1510
تگهای خبر: ارز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است