شكست شركت سعودی خریدار تیم فوتبال نیوكاسل از نگاه بعیدی نژاد

شكست شركت سعودی خریدار تیم فوتبال نیوكاسل از نگاه بعیدی نژاد به گزارش سیب پال سفیر ایران در لندن اظهار داشت: مردم شهر نیوكاسل و دیگر شهرهای انگلیس به روش های مختلف با فروش باشگاه به محمد بن سلمان مخالفت می كردند، كه نشان دهنده دید منفی مردم به سیاست های سعودی بخصوص بعد از قتل قاشقچی، منتقد محمد بن سلمان، می باشد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، حمید بعیدی نژاد در کانال تلگرامش نوشت: شرکت سعودی خریدار تیم فوتبال نیوکاسل درانگلیس که ادعا می کرد با تزریق سرمایه محمد بن سلمان، تمامی مشکلات باشگاه را حل کرده و آن را به تیمی ثروتمند تبدیل می کند، به دلیل تنفر مردم از سیاست های سعودی به یک شکست بزرگ در مقابل افکار عمومی تن داد و رسما مجبور به پس گرفتن درخواست خرید خود شد.
مالک باشگاه که از سه سال پیش قصد فروش باشگاه را دارد، قیمت آن را بیشتر از پانصد میلیون پوند تعیین کرده است. محمد بن سلمان که مدت زمان زیادی است برای کسب محبوبیت در بین افکار عمومی، قصد خرید این باشگاه را دارد تبلیغات وسیعی به راه انداخته بود که با پول وی باشگاه به پولدارترین باشگاه جهان تبدیل خواهد شد و می تواند برای شهر نیوکاسل و لیگ برتر انگلیس افتخارآفرین باشد. باوجود همه ی این تبلیغات، مردم شهر نیوکاسل و دیگر شهرهای انگلیس به روشهای مختلف با فروش باشگاه به محمد بن سلمان مخالفت می کردند، که نشان دهنده دید منفی مردم به سیاست های سعودی بخصوص بعد از قتل قاشقچی، منتقد محمد بن سلمان، می باشد.
منبع:

1399/05/12
14:28:31
5.0 / 5
2178
تگهای خبر: خرید , شركت , فروش , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است