سعیدی:

دولت درباب بسته های معیشتی گزارش دهد

دولت درباب بسته های معیشتی گزارش دهد سیب پال: یك عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این ادعا كه بسته های معیشتی واریز نشده است خواهان ارائه گزارش شفاف از طرف دولت به مجلس شد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، زهرا سعیدی مباركه در جلسه علنی امروز (دوشنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود اظهار داشت: فقط مدال شهادت در ویترین حاج قاسم نبود كه آن هم آمد و كامل شد. دختر حاج قاسم زینب وار قد علم كرد و با حرف های كوبنده قلب دشمنان را لرزاند. دشمنان جرات اقدام رودرو با سرداران ما را نداشتند؛ به همین علت با اقدام تروریستی حاج قاسم را شهید كردند. این عمل انتقام سختی به دنبال خواهد داشت.
سعیدی با اشاره به جانباختگان حادثه اتوبوس گلستان و جانباختگان هواپیمای اوكراینی و همین طور جان باختن شهروندان كرمانی در تشییع جنازه سردار سلیمانی اظهار نمود: امیدوارم برای آرامش این خانواده های داغدار دستگاه های متولی تمام توان خودرا به كار ببرند. سرداران سپاه ما همیشه در دفاع از حریم و ناموس این سرزمین جانفشانی كردند. مردم نیز قدر فداكاری آنها را می دانند. با این وجود قرار بر این شده است كه كمیسیون های مربوطه با تشكیل كارگروه های ویژه با مردم گفت و گو كنند و گزارشات هفتگی بدهند.
نماینده مردم مباركه در مجلس با اشاره به حذف برخی از مطالب در پشتیبانی از حاج قاسم سلیمانی از طرف اینستاگرام اظهار داشت: دشمنان نه تنها از اسم حاج قاسم بلكه از تصویر او هم هراس دارند. این هراس به جا است. آنها از نوشته حاج قاسم هم هراس دارند؛ به همین علت مبادرت به حذف شبكه های اجتماعی كردند كه از حاج قاسم حمایت كرده بود. شرم بر ترامپ باد.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این كه "مردم با مظلومیت و صبوری مشكلات اقتصادی را تحمل می كنند" اظهار داشت: امیدوارم كه از این بحران با موفقیت و سربلندی بگذریم. پرسش من در مورد زاینده رود این است كه ابزار نظارت وزارت نیرو و دولت در این خصوص چیست؟ احقاق حقوق حق آبه كشاورزان چه وقت فرا می رسد.
این عضو كمیسیون اقتصادی مجلس در مورد بسته های معیشتی ادعا نمود در بیشتر جلسات 50 تا 60 درصد مردم اعلام نمودند كه بسته های معیشتی واریز نشده است و اضافه كرد: دولت گزارش شفافی در این خصوص ارائه نماید. من تعجب می كنم كه چرا این بسته ها واریز نمی گردد.
زهرا سعیدی مباركه درانتها نطق خود درباب رده سنی افراد جویای كار و موانع قانونی سد راه آنها اظهار داشت: جوانان دهه شصتی كه فرصت اشتغال نداشتند متاسفانه اجازه شركت در آزمون های استخدامی را ندارند. به آنها اعلام شده است كه علت عدم اجازه شركت در آزمون های استخدامی سن آنها است. پاسخی برای این جوانان ندارم و فقط می توانم بگویم متاسفم.1398/10/23
14:45:01
5.0 / 5
4102
تگهای خبر: ابزار , اقتصاد , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است