در پنج ماه ابتدای سال ۹۸

بیشتر از 4 هزار میلیارد ریال از املاك مازاد بانك صادرات واگذار شد

بیشتر از 4 هزار میلیارد ریال از املاك مازاد بانك صادرات واگذار شد سیب پال: بانك صادرات ایران در امتداد عمل به قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر در پنج ماه ابتدای سال ۹۸، تعداد ۱۷۲ رقبه از املاك مازاد خودرا به ارزش بالغ بر 4 هزار و 4۰۸ میلیارد به فروش رساند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا و به نقل از بانك صادرات ایران، این بانك در امتداد تخصیص بهینه منابع، در پنج ماهه نخست سال ۹۸ با برگزاری مزایده، موفق به فروش ۱۷۲ رقبه ملك به ارزش بالغ بر ۴ هزار و ۴۰۸ میلیارد ریال شد.
بانك صادرات ایران از آغاز اجرایی شدن قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر طی سال های ۹۴ تا ۳۱ مردادماه ۹۸ نسبت به فروش ۱۳۳۶ رقبه املاك مازاد خود به ارزش بالغ بر ۱۵ هزار و ۵۳۴ میلیارد ریال اقدام نموده است.
بانك صادرات ایران در سال ۱۳۹۴ در حدود ۱۰۳ رقبه ملك به ارزش بیشتر از ۵۹۱ میلیارد ریال، در سال ۱۳۹۵ نیز ۱۴۷ رقبه ملك بالغ بر ۸۷۱ میلیارد ریال، در سال ۱۳۹۶ حدود ۴۱۱ رقبه ملك مازاد به ارزش ۳۹۸۶ میلیارد ریال و در سال ۱۳۹۷، نیز ۵۳۳ رقبه ملك مازاد به بهای ۵۶۷۶ میلیارد ریال واگذار كرده و منابع حاصل از آن در راه پشتیبانی از تولید و سرمایه گذاری در بخش های اقتصادی كشور قرار گرفته است.
فروش اموال و دارایی های مازاد برمبنای نقشه راه و برنامه های عملیاتی ابلاغ گردیده بانك صادرات ایران، با هدف چابك سازی و اصلاح ساختار مالی، تجهیز و مصرف بهینه منابع و تقویت بخش های تولیدی كشور، مورد توجه قرار دارد و همچنان با دقت و اهتمام از طرف این بانك پیگیری می شود.
منبع:

1398/06/10
13:20:30
5.0 / 5
3721
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , بانك , تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است