اصلاح ساختاری بودجه بعد از تنفیذ رهبر انقلاب اجرا می گردد

اصلاح ساختاری بودجه بعد از تنفیذ رهبر انقلاب اجرا می گردد به گزارش سیب پال سازمان برنامه و بودجه كشور ضمن ابراز تأسف از برخی خبرسازی های كذب درباره طرح اصلاح ساختاری بودجه اطلاعیه ای منتشر نمود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، سازمان برنامه و بودجه كشور طی اطلاعیه ای اعلام نمود:
۱- " طرح اصلاح ساختار بودجه " بدنبال فرمان رهبر معظم انقلاب در آذر ماه ۱۳۹۷ و با هدف تبدیل تهدید تحریم های ظالمانه دشمنان ملت ایران به یك فرصت تاریخی برای اقتصاد كشور و همینطور كاهش وابستگی بودجه به نفت توسط كارشناسان سازمان برنامه و بودجه كشور، برخی از اساتید دانشگاه و مؤسسات پژوهشی داخلی و با مشاركت دستگاه های اجرایی بر مبنای نیازها و لزوم های های حاكم بر كشور تدوین و بعد از پیشرفت و تكمیل این طرح در تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ برای اولین بار رونمایی گردید.
۲- بعد از انتشار عمومی این طرح هم طی فراخوانی گسترده از عموم صاحب نظران و اندیشمندان هم دعوت شد تا نظرات و دیدگاه های كارشناسی و اقتصادی خویش را برای تكمیل این طرح به سازمان برنامه و بودجه كشور اعلام و منعكس نمایند تا این سازمان با بهره مندی از نظرات مشفقانه ایشان اصلاحات لازم را اعمال و ایرادات احتمالی را رفع كند.
۳- مقرر است كه این طرح در مجلس و شورایعالی هماهنگی اقتصادی سران سه قوه مطرح و در نهایت با تنفیذ رهبر معظم انقلاب ابلاغ و اجرایی شود.
مجدداً از صاحب نظران دعوت می شود تا با رفتن به سایت سازمان به نشانی www.mporg.ir نقطه نظرات خود در مورد این طرح را به سازمان برنامه و بودجه كشور منعكس كنند.1398/04/20
14:00:37
5.0 / 5
3857
تگهای خبر: اقتصاد , دستگاه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است