شریعتمداری در حاشیه جلسه دولت اعلام كرد؛

سازوكاری برای حل مشكل خبرنگارانی كه پرداخت بیمه شان به تاخیر افتاده در نظر گرفته می شود

سازوكاری برای حل مشكل خبرنگارانی كه پرداخت بیمه شان به تاخیر افتاده در نظر گرفته می شود سیب پال: وزیر تعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: قرارگرفتن شغل خبرنگاری در دسته مشاغل سخت، موضوعی است كه همه خبرنگاران و حتی خبرگزاری ها را شامل می شود و مقرر است سازوكاری هم برای افرادی كه در پرداخت حق بیمه هایشان فاصله ایجاد شده، در نظر گرفته شود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران، با اشاره به مطرح شدن شغل خبرنگاری در دسته مشاغل سخت، اظهار داشت: ما مفهوم عام خبرنگاری را مورد تاكید قرار داده ایم، این مورد همه خبرنگاران و حتی خبرگزاری ها را هم شامل می شود و مقرر است سازوكاری هم برای افرادی كه در پرداخت حق بیمه هایشان فاصله ایجاد شده، در نظر گرفته شود و حتی امكان دارد از محل یارانه ها این مشكل حل شود.
وی اضافه كرد: در مورد سخت و زیان آور بودن شغل خبرنگاری صورت جلسه ای تهیه می نماییم و اگر نیاز به مواد قانونی باشد تصویب و اصلاح لازم انجام می شود، حتی این اصلاح قانون امكان دارد مصوبه شورای وزیران را بخواهد.
وزیر كار درباره توزیع بسته های حمایتی تصریح كرد: توزیع یك بسته معیشتی بین مددجویان بهزیستی و كمیته امداد، در جلسه شب گذشته با حضور رئیس جمهوری عنوان شد و این سبد با عنایت به تعداد اعضای خانوار بین ۱۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان خواهد بود.
شریعتمداری تصریح كرد: میزان حقوق مشمولان تأمین اجتماعی از اردیبهشت ماه برای حداقل حقوق، افزایش ۳۶.۵ درصدی خواهد داشت و در سایر سطوح هم افزایش ۱۳ درصد بعلاوه عدد ثابت ۲۱۶ هزار تومان در نظر گرفته شده است.1398/02/18
18:17:26
5.0 / 5
3872
تگهای خبر: بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است