ثبت نام متقاضیان طرح توسعه مشاغل خانگی در كردستان شروع شد

ثبت نام متقاضیان طرح توسعه مشاغل خانگی در كردستان شروع شد سیب پال: سنندج - اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كردستان در اولین فراخوان خود برای جذب متقاضیان تولید مشاغل خانگی ضمن ذكر شرایط، خواهان ثبت نام متقاضیان الگوی نوین طرح توسعه این مشاغل در استان شد.


به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی كردستان، مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی كردستان اظهار داشت: متقاضیانی كه شرایط لازم همچون حداقل سن 18 سال، سكونت در استان محل ثبت نام، شاغل نبودن و تحت پوشش بیمه بیكاری نبودن را دارند می توانند در سامانه www.inhb.ir ثبت نام كنند.
جلال قلعه شاخانی اضافه كرد: در این فراخوان از متقاضیان راه اندازی مشاعل خانگی خواسته شده كه با اطلاع از مشاغل مورد نیاز در استان مربوطه و اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام اقدام نمایند.
وی افزود: بر این اساس همه متقاضیان بعد از احراز شرایط؛ لازم است در كلاس های آموزشی، مهارتی مورد نظر و مشاوره ای شركت نمایند.
قلعه شاخانی خاطرنشان كرد: در صورت نیاز به دریافت تسهیلات برابر مقررات و ضوابط مربوطه بعد از تایید گذراندن دوره های آموزشی و مشاوره ایی و تایید مراجع ذیربط اقدام خواهد شد.
وی تصریح كرد: افرادی كه دارای مدارك مهارتی معتبر و مورد تایید از نظر مجریان طرح باشند ممكن است از كلاس های آموزشی مهارتی معاف شوند.
مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی كردستان اظهار داشت: طرح ملی الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی همچون طرح های اشتغال حمایتی ذیل برنامه اشتغال فراگیر است كه توسط جهاد دانشگاهی و با همكاری وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی اجرا می گردد.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، الگوی جدید توسعه مشاغل خانگی توسط جهاد دانشگاهی با همكاری وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و با هدف استاندار د سازی‏ محصولات، تولید برند ملی و فروش و اتصال به بازار محصولات خانگی در هشت استان همچون كردستان به صورت پایلوت در حال اجرا می باشد.
6108/9102


1397/03/28
14:08:20
5.0 / 5
4817
تگهای خبر: محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است