در بازدید سرزده رئیس كل بانك مركزی اعلام شد؛

بیش از ۱۹۷ میلیون تراكنش در سامانه شاپرك در روز 28 اسفند انجام شد

بیش از ۱۹۷ میلیون تراكنش در سامانه شاپرك در روز 28 اسفند انجام شد سیب پال: تهران - در بازدید سرزده رئیس كل بانك مركزی از بخش های مختلف و سایت شركت خدمات انفورماتیك بانك مركزی اعلام شد: بیش از ۱۶۸ میلیون تراكنش در سامانه شتاب و بیش از ۱۹۷ میلیون تراكنش در سامانه شاپرك در روز 28 اسفند ماه انجام شد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا روابط عمومی بانك مركزی روز سه شنبه اعلام نمود: ولی الله سیف در بازدید روز 28 اسفندماه سال جاری در جریان اقدامات حوزه های مختلف در بخش اعتبارات اسنادی ارزی و تسویه معاملات ارزی قرار گرفت.
همچنین رئیس كل بانك مركزی در این روز با حضور در سایت شركت خدمات انفورماتیك كه كلیه سامانه های حاكمیتی شامل شتاب، شاپرك، چكاوك، ساتنا، پایا و همینطور سامانه های بانك های ملی و صادرات ایران بازدید نمود.
این بازدید در روزی انجام شد كه بالاترین و بیشترین حجم ترافیك در بانكداری الكترونیك كشور رقم خورد و تمام ركوردها در این روز شكسته شد. به قول نجفی مدیرعامل شركت خدمات انفورماتیك، در روز ۲۸ اسفند، بیش از ۱۶۸ میلیون تراكنش در سامانه شتاب و بیش از ۱۹۷ میلیون تراكنش در سامانه شاپرك با سطح پایداری بالاتر از ۹۹ درصد پردازش شده كه ركورد به حساب می آید و كم نظیر است.
در بازدید سیف از بخش های مختلف بانك مركزی احمد عراقچی معاون ارزی، محمود احمدی دبیر كل، حسین یعقوبی معاون امور بین الملل بانك مركزی، رییس شورای پول و اعتبار را همراهی كردند.
اقتصام**1108** 1823


1397/01/02
11:24:57
5.0 / 5
4177
تگهای خبر: ارز , بانك , بانك مركزی , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است