استاندار قزوین:

اولویت پرداخت تسهیلات بانكی باید با بخش مسكن باشد

اولویت پرداخت تسهیلات بانكی باید با بخش مسكن باشد سیب پال: قزوین- استاندار قزوین اظهار داشت: اولویت پرداخت تسهیلات بانكی باید با مسكن باشد تا شاهد خروج این بخش از ركود باشیم.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، عبدالمحمد زاهدی روز شنبه در نشست شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین اضافه كرد: در صورت فعال شدن صنعت ساختمان ضمن تولید فرصت های شغلی جدید برای جوانان، بخش زیادی از صنایع استان هم فعال خواهند شد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پیگیری اجرای بند الف ماده 19 قانون رفع موانع تولید، اظهار داشت: باید كمیته ای منتخب از نمایندگان بانك ها، استانداری و بخش خصوصی برای نظارت بر حسن اجرای این ماده قانونی تشكیل گردد تا درصورت درخواست متقاضی، نسبت به آزادسازی وثیقه های مازاد و یا تبدیل وثیقه متناسب با میزان باقیمانده تسهیلات واحدهای تولیدی اقدام گردد.
استاندار قزوین همینطور با اشاره به گزارش اقتصادی عرضه شده در این نشست، اضافه كرد: شاخص های مهم اقتصادی استان نظیر میزان اشتغال و تخصیص اعتبار به طرح ها و اثربخشی آنها باید پس از آخر سال بررسی شوند تا دلیل كاهش یا افزایش این شاخص ها مشخص شود.
6101*3013
خبرنگار: هادی درزی رامندی**انتشار: رضا اولادی


1396/11/28
14:23:00
5.0 / 5
4090
تگهای خبر: اقتصاد
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است