سود بانكی كاهش یافت

سود بانكی كاهش یافت سیب پال: نماینده مردم سمنان، سرخه و مهدیشهر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: كاهش نرخ سود بانكی در مجلس مصوب شده و پس از تائید در شورای نگهبان به زودی این قانون ابلاغ می گردد.


احمد همتی صبح شنبه در سی و پنجمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان سمنان به میزبانی استانداری، ضمن بیان اینكه كاهش نرخ سود بانكی بالاخره پس از چند سال در مجلس مصوب شده است، ابراز كرد: این قانون به زودی ابلاغ می شود و انتظار می رود بانك ها همكاری لازم را دراجرای قانون كاهش نرخ سود بانكی داشته باشند تا شاهد رفع برخی مشكلات در حوزه ارتباط بین بانك ها و تولید باشیم.
 
وی در دیگر بخش سخنان خود افزود: قرار دادهای توتال برای ایران یك فرصت است و فضاسازی بر علیه این قرار داد به نفع كشور نیست.
 
این عضو مجلس شورای اسلامی گفت: در قرارداد توتال جای هیچ گونه نگرانی نیست چون شورای نظارت از ابتدا وجود داشته و بر روند این قرارداد كاملا نظارت دارند و دو عضو آن از مجلس و یك عضو از قوه قضاییه است و نظارت كاملی بر آن می شود كه امیدواریم فتح باب و زمینه اساسی برای شكستن دیوار تحریم ها شود.
 
به نقل از مهر، همتی بیان كرد: فضاسازی هایی كه در خصوص این قرارداد می شود زیاد برای كشور مناسب نیست و ضمن اینكه مشاهده شد كه بلافاصله بعد از آن شركت ایتالیایی برای انعقاد قرارداد ۱.۲ میلیاردی قطار برقی تهران_مشهد اعلام آمادگی كرد.
 
وی افزود: امیدواریم این روند قراردادها ادامه داشته باشد تا بتوانیم حداكثر جذب سرمایه گذار را داشته باشیم.
1396/04/24
22:25:32
5.0 / 5
4752
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است