اولتیماتوم به خیریه ها و صندوق های قرض الحسنه

مجوز نگیرید، مظنون به پولشویی می شوید

مجوز نگیرید، مظنون به پولشویی می شوید به گزارش سیب پال، رییس مرکز اطلاعات مالی با اشاره به ارائه فرصت به صندوق های قرض الحسنه و خیریه ها برای دریافت مجوز اظهار داشت: اگر در مهلت تعیین شده نسبت به دریافت مجوز اقدام نکنند، مظنون به پولشویی خواهند شد.


هادی خانی در گفت و گو با ایسنا، با اعلان اینکه یک فرصت چند ماهه به خیریه ها و صندوق های فاقد مجوز معتبر قانونی داده شد، اظهار داشت: به این صندوق ها اعلام گردید که برای گرفتن مجوز اقدام نمایند. چنانچه صندوق ها و خیریه های مذکور طی فرصتی که تعریف شده است مبادرت به گرفتن مجوز نکنند با هماهنگی با شورای عالی مبارزه با پولشویی به این مساله ورود جدی خواهیم کرد.
وی افزود: بر این اساس صندوق های قرض الحسنه و خیریه های فاقد مجوز قانونی به عنوان اشخاص مظنون تلقی شده و محدودیت هایی برای آنها شروع اعمال خواهد شد. تا کنون بیش از ۶۰ درصد صندوق هایی که مجوز قانونی نداشتند شناسایی شده اند.
معاون وزیر اقتصاد اشاره کرد: از آنجاکه صندوق های فاقد مجوز هم در عرصه فرار مالیاتی و هم در عرصه پولشویی یکی از چالش های کشور محسوب می شوند حتما این مساله را ساماندهی خواهیم کرد.
1402/04/23
16:52:04
0.0 / 5
315
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است