یک کارت خرید عضو شتاب، فقط با سفته

یک کارت خرید عضو شتاب، فقط با سفته سیب پال: امکان دریافت وام خرید کالای بانک آینده بوسیله سایت لندو فراهم گشته است. این وام نخستین وام تماما آنلاین در ایران است که بدون نیاز به چک و ضامن بوسیله سامانه لندو ارائه می شود.مهم ترین مزیت این وام این است که وام گیرنده محدود به خرید کالایی خاص یا از فروشگاه خاصی نیست و مبلغ وام را در قالب یک کارت خرید عضو شتاب دریافت می کند.
ثبت نام وام لندو و دریافت لندو کارت
تمام مراحل دریافت وام آنلاین بانک آینده بوسیله سامانه لندو (لینک بالا) به انجام می رسد. همین طور در سامانه لندو محدودیتی برای هیچ کدام از شهرهای و روستاهای ایران وجود ندارد و شما می توانید از تمام نقاط ایران از این سامانه وام بگیرید. مراحل آنلاین است و در نهایت کارت خرید برای وام گیرنده پست می شود. سقف این وام فوری ۲۰ میلیون تومان است و آنرا می توان بوسیله تمامی دستگاه های کارت خوان و درگاه های اینترنتی خرج کرد. طرح جدید وام بانک آینده چه مزایایی دارد؟
لندو بزرگترین سامانه خرید اقساطی کالاست که بیش از ۷ سال سابقه در حوزه ارائه خدمات اعتباری دارد. دریافت وام فوری بانک آینده از این سامانه بسیار راحت است و مزایای زیر را داراست: بدون نیاز به چک و ضامن، تنها با ارائه سفته الکترونیک پروسه کاملا آنلاین و بدون نیاز به هیچ نوع مراجعه امکان استفاده از مبلغ وام بوسیله تمام کارتخوان ها و درگاه های اینترنتی ارائه وام به تمام نقاط کشور دریافت این کارت چه شرایطی دارد؟
برای دریافت وام بانک آینده از سامانه لندو در قالب لندو کارت تنها کافی است پس از ثبت درخواست وام، مدارک لازم (از جمله مدارک سکونتی و مدارک شغلی) خودرا بارگذاری کنید و پس از آن هم بوسیله سامانه سفته الکترونیکی بانک آینده، یک سفته الکترونیکی تهیه و آنرا با امضای الکترونیکی خود امضا کنید.
در صورتی که در نظام بانکی کشور، چک برگشتی و اقساط معوق نداشته باشید، اعتبارسنجی شما تایید و درخواست وامتان نهایی خواهد شد. چگونه می توان از لندو کارت استفاده کرد؟
لندو کارت یک کارت خرید عضو شتاب است که همچون یک کارت بانکی می توان از آن برای خرید انواع کالا (از جمله لوازم دیجیتال، لوازم خانگی، طلا و …) و تهیه انواع خدمات (از جمله بیمه، رزرو هتل، خدمات پزشکی و...) استفاده نمود.
ضمنا شما می توانید از لندو کارت برای خرید از تمامی دستگاه های کارت خوان و درگاه های اینترنتی استفاده کنید. پس جهت استفاده از لندو کارت، هیچ محدودیتی برایتان وجود نخواهد داشت. نحوه ثبت نام و دریافت لندو کارت
برای ثبت نام وام لندو روی لینک زیر کلیک کنید و پس از مشخص کردن مبلغ وام، مدت بازپرداخت و روش استفاده از وام، درخواست خودرا برای دریافت وام ۲۰ میلیون تومانی لندو و بانک آینده ثبت کنید.
ثبت درخواست وام لندو و بانک آینده


1401/12/25
12:58:17
0.0 / 5
160
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت , بانك , بیمه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است