۲۱۷۴ خودرو در راه بورس از تارا تا ۲۰۷ اتوماتیک

۲۱۷۴ خودرو در راه بورس از تارا تا ۲۰۷ اتوماتیک سیب پال: قطار عرضه خودرو در بورس کالا همچنان در حرکت است و در هفته جاری این بازار میزبان خودرو های مختلفی خواهد بود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، بورس کالا از هفتم تا نهم آذرماه میزبان ۲۱۷۴ دستگاه خودرو شامل هایما S۷ و S۵، تارا دستی و اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و همین طور لاماری ایما خواهد بود که شرایط خرید و زمان تحویل هرکدام از این خودرو ها متفاوت می باشد.
جزییات عرضه و شرایط خرید هایما
مقرر است هفتم آذرماه ۹۰۰ دستگاه هایما S۷ و هایما S۵ توسط گروه صنعتی ایران خودرو روی تابلوی معاملات برود.
از این مقدار ۴۰۰ دستگاه هایما S۷ سفید، ۲۰۰ دستگاه هایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی، ۲۰۰ دستگاه هایما S۵ سفید، ۵۰ دستگاه هایما S۵ قرمز ونیزی و ۵۰ دستگاه هایما S۵ نقره ای تیتانیوم است. هایما S۷ سفید با قیمت۸۱۰ میلیون تومان و هایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی با قیمت ۸۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بورس عرضه خواهند شد. ایران خودرو همین طور قیمت ۷۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را برای هایما S۵ سفید و ۷۲۰ میلیون تومان را برای هایما S۵ قرمز ونیزی و نقره ای تیتانیوم اعلام نموده است.
هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و فقط برای یک خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال را داشته و همانند عرضه های قبلی اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.
خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خودرا در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های جانبی اقدام نمایند.
هزینه های جانبی در کلیه این خودرو ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ریال است و ۱۲ درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S۵ و ۱۳ درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S۷ افزوده می شود که بر طبق مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت گردد. پیش پرداخت هایما ۲۵ درصد و تاریخ تحویل آن ۶ اسفند ماه است.
هایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب و با پوشش نانو سرامیکی است و هایما S۷ نقره ای تیتانیوم و S۵ قرمز ونیزی نیز دارای پوشش نانو سرامیکی است.
عرضه ۱۱۰۰ دستگاه تارا و پژو ۲۰۷ برای اولین مرتبه
همین طور هشتم آذر برای اولین مرتبه ۱۱۰۰ دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک در بورس کالا عرضه خواهد شد که از این مقدار ۵۰۰ دستگاه تارا و ۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ است.
۲۵۰ دستگاه تارا دستی شامل ۱۰۰ دستگاه تارا دستی نقره ای تیتانیوم، ۱۰۰ دستگاه تارا دستی مشکی آبنوس و ۵۰ دستگاه تارا دستی سبز کله غازی و همین طور ۲۵۰ دستگاه تارا اتوماتیک شامل ۱۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک نقره ای تیتانیوم، ۱۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک مشکی آبنوس و ۵۰ دستگاه تارا اتوماتیک سبز کله غازی است.
ایران خودرو، تارا دستی نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی را ۲۶۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، تارا دستی مشکی آبنوس را ۲۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، تارا اتوماتیک نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی را ۳۷۹ میلیون تومان و تارا اتوماتیک مشکی آبنوس را ۳۶۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان عرضه خواهدنمود.
ایران خودرو در این روز همین طور ۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک را روی تابلو معاملات می برد که ۳۰۰ دستگاه آن پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید، ۲۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای مشکی آبنوس، ۵۰ دستگاه پژو ۲۰۷ سقف شیشه ای نقره ای تیتانیوم و ۵۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای سبز کله غازی را عرضه می کند که قیمت پایه برای پژوه ۲۰۷ سقف شیشه ای ۲۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان و برای اتوماتیک سفید ۲۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان اعلام شده است.
این خودرو ها ششم اسفند به مشتریان تحویل می شود و پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای آنها ۱۰۰ درصد است.
شرایط ثبت سفارش
هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه فقط برای یک خودرو است و خریداران باید سن ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که درعرضه های قبلی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.
خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت: esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود علاوه برانتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظرخود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های جانبی اقدام نمایند.
هزینه ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال بعلاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای تارا دستی و ۱۲ درصد برای تارا اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک که بر طبق مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت گردد.
در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی بعد از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهدنمود و رعایت مفاداعلامی درفایل پیوست (شرایط عمومی عرضه ایران خودرو) الزامی است.
جزییات عرضه لاماری ایما
نهم آذرماه نیز ۱۷۴ دستگاه لاماری ایما متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور نیز شامل ۶۸ دستگاه مشکی، ۶۸ دستگاه سفید و ۳۸ دستگاه خاکستری ۹ آذر ماه روی تابلو معاملات می رود. تحویل این خودرو ها ۷۰ روزه و ۱۹ بهمن ماه به مشتریان تحویل می شود و قیمت پایه آن ۹۸۱ میلیون تومان در نظر گرفته شده است.
پیش پرداخت سفارش خرید این محصول ۲۵ درصد و هر کد ملی فقط مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است.
صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی های مجاز آرین پارس موتور را مطابق فهرست پیوست انتخاب کننند.
همین طور خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ بوسیله وب گاه سامانه فروش آنلاین لاماری هستند.
این هزینه ها شامل ۹ درصد مالیات ارزش افزوده برمبنای قیمت نهایی فروش و ۲۴۷ میلیون و ۲۸۲ هزار و ۲۶۵ ریال جهت بیمه شخص ثالث، پلاک، مالیات و عوارض شماره گذاری و عوارض شهرداری می شود.
کلیه هزینه ها فقط باید توسط شخص خریدار و از حساب بانکی شخص خریدار به حساب شرکت آرین پارس موتور بوسیله وب گاه و درگاه پرداخت الکترونیک واریز شود.1401/09/05
20:30:06
0.0 / 5
210
تگهای خبر: آنلاین , ارز , اینترنت , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است