با پیگیری سایپا؛

۱۱۰ هزار نفر در صنعت خودرو واکسینه شدند

۱۱۰ هزار نفر در صنعت خودرو واکسینه شدند سیب پال: اولین مرحله واکسیناسیون کارکنان گروه خودروسازی سایپا به پایان رسید و تزریق دوز دوم در شرکت های خودروسازی و قطعه سازان شروع شده است.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، اولین مرحله واکسیناسیون کارکنان گروه خودروسازی سایپا به پایان رسید و تزریق دوز دوم در شرکت های خودروسازی و قطعه سازان شروع شده و از امروز یکشنبه ۲۸ شهریورماه خانواده کارکنان این گروه نیز واکسن دریافت می کنند تا روند ایمن سازی کارگران و افراد شاغل در این صنعت تکمیل شود. در آخر مرحله اول، بیش از ۱۱۰ هزار نفر از کارکنان شرکت های خودروسازی و قطعه سازان، دوز نخست واکسن را دریافت کرده اند.
بر اساس این گزارش، با مدیریت و راهبری گروه خودروسازی سایپا بعنوان نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، بیش از ۱۱۰ هزار نفر از شاغلان صنایع وابسته به خودروسازی با هماهنگی انجمن خودروسازان ایران، انجمن صنفی قطعه سازان، انجمن تخصصی صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه سازان و انجمن شرکت های خدمات بعد از فروش، دوز نخست واکسن را دریافت نمودند.
مطابق برنامه ریزی های صورت گرفته از طرف گروه خودروسازی سایپا مقرر است تا روزهای آتی، باقیمانده کارکنان این صنایع نیز دوز نخست واکسن را دریافت نمایند.
همچنین در ادامه برنامه مشترک گروه خودروسازی سایپا و دانشگاه علوم پزشکی ایران، تزریق دوز دوم واکسن کارکنان گروه خودروسازی سایپا شروع شده و این پروسه تا تکمیل دومرحله ای واکسیناسیون ادامه خواهد یافت.
گروه خودروسازی سایپا با انجام هماهنگی های لازم با دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور، واکسیناسیون افراد شاغل در صنایع خودرو و قطعه سازی در سایر استانها و شهرستان ها را نیز به اجرا درآورده و علاوه بر سهمیه استانی، تامین سهمیه شرکت های اعلامی نیز در دستورکار قرار گرفته است.
همچنین نظر به حذف برخی محدودیت های سنی برای تزریق واکسن و بمنظور سرعت بخشیدن به واکسیناسیون خانواده کارکنان گروه سایپا و افزایش سطح سلامت پرسنل اداری و تولیدی، از امروز خانواده کارکنان این گروه نیز در ایستگاه واکسیناسیون خودروییِ ایجاد شده، واکسن دریافت می کنند تا روند ایمن سازی کارگران و افراد شاغل در این صنعت از بیماری کرونا تکمیل شود.


منبع:

1400/06/30
17:46:44
0.0 / 5
201
تگهای خبر: تولید , خدمات , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است