استاندار كرمانشاه:

پروژه 10 میلیون یورویی فروآلیاژ اسلام آبادغرب اول مهر افتتاح می شود

پروژه 10 میلیون یورویی فروآلیاژ اسلام آبادغرب اول مهر افتتاح می شود به گزارش سیب پال استاندار کرمانشاه اظهار داشت: پروژه فروآلیاژ و منگنز اسلام آبادغرب با سرمایه گذاری 10 میلیون یورو حالا 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و اول مهرماه امسال افتتاح و به بهره برداری می رسد.


به گزارش سیب پال به نقل از خبرگزاری ایرنا؛ «هوشنگ بازوند» روز پنجشنبه در جلسه ستاد سرمایه گذاری استان که برای حل مشکلات سرمایه گذار چینی این پروژه در استانداری کرمانشاه تشکیل شد، اضافه کرد: این پروژه حدود ۲۵۰ نفر اشتغال زایی به دنبال دارد که بسیار باارزش است.
وی با اشاره به این که در سال تولید، مانع زدایی ها و پشتیبانی ها باید همه مدیران در جهت رفع مشکلات تولید و واحدهای صنعتی حرکت کنند، گفت: این سرمایه گذاری خارجی بدون کوچکترین تعهدی برای استان انجام شده و حیف است کار آنها را عقب بیاندازیم و مشکلات آنها را حل نکنیم.
مقام عالی دولت در استان کرمانشاه عمل به شعار سال را از تاکیدات مقام معظم رهبری، رئیس جمهوری و یک راهبرد اساسی برای همه مدیران و کارگزاران نظام توصیف کرد و اظهار داشت: شرکت توزیع برق و برق منطقه ای باید مشکلات را در استان حل کنند و منتظر پاسخ مرکز نباشند تا پروژه های اینچنینی معطل نماند.
بازوند یکی از فاکتورهای اصلی مدیریت را قدرت تصمیم گیری مدیران استانی دانست و اضافه کرد: هر استانی که توانست خودش تصمیم بگیرد سریعتر پیشرفت می کند و شرکت برق منطقه ای و توزیع برق هرچه زودتر نسبت به رفع مشکلات برقی این پروژه اقدام نمایند.
در انتهای این مراسم مدیران برق منطقه ای و شرکت توزیع برق برای رفع مشکلات برقی این پروژه قول مساعد دادند.
پروژه فروسیلیس منیزیم گام بزرگی در امتداد جلوگیری از خام فروشی است و قسمتی از نیازهای داخلی کارخانه های فولاد کشور نیز بوسیله این واحد صنعتی تامین می شود.
این پروژه ازطریق یک سرمایه گذار چینی با ظرفیت تولید هزار و ۵۰۰ تن در سال، امکان اشتغال زایی ۲۱۰ نفر بصورت مستقیم و بیش از ۴۰۰ نفر را بصورت غیر مستقیم دارد.
شهرستان اسلام آبادغرب با ۱۵۰ هزار نفر جمعیت در ۶۰ کیلومتری غرب کرمانشاه واقع شده است.


منبع:

1400/06/19
13:45:35
0.0 / 5
98
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است