دبیر شورای هماهنگی بانك ها:

خدمات حضوری در بانكهای كشیك نداریم

خدمات حضوری در بانكهای كشیك نداریم دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی اعلام نمود: با وجود تعطیلی همه بانک ها در دو استان تهران و البرز، تعداد اندکی از بانک ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز به صورت کشیک فعال می باشند اما خدمات حضوری نداریم.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، به دنبال تعطیلی تمامی ادارات استانهای تهران و البرز از امروز تا یکشنبه هفته آینده کلیه شعب بانکهای دولتی و خصوصی هم در این زمان تعطیل شدند.
براین اساس، تمامی خدمات بانکی به صورت غیرحضوری انجام می شود و سامانه های بانکی چون پایا، ساتنا و چکاوک هم فعال خواهند بود که بدین منظور، بانک مرکزی در بخشنامه ای با تکیه بر این که تمهیدات لازم جهت تأمین اسکناس کافی در دستگاههای خودپرداز بانک ها در ایام تعطیل پیش رو، صورت گیرد، ساعات کاری سامانه های ساتنا و پایا و نحوه تمدید ضمانت نامه های صادره سامانه سپام ریالی در ماه های تیر و مرداد سالجاری را به شبکه بانکی ابلاغ نمود.
علاوه براین، علیرضا قیطاسی اظهار داشت: تعداد اندکی از بانک ها همانند روزهای تعطیل ایام نوروز به صورت کشیک در سایت بانکهای مربوطه اعلام می شود تا با توجه روزهای پایانی ماه و سررسید پرداخت حقوق های شاغلین و بازنشستگان، اقدامات لازم انجام داده شود.
دبیر شورای هماهنگی بانکهای دولتی و نیمه دولتی که در یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد، تصریح کرد که خدمات حضوری در تعطیلات پیش رو داده نمی گردد.
وی اضافه کرد: با وجود تعطیلی همه بانک ها (دولتی و خصوصی) در دو استان تهران و البرز، برنامه ریزی ها صورت گرفته و شعبی بدین منظور مشخص شده است تا حقوق کارکنان دولت بموقع پرداخت گردد.1400/04/30
22:57:16
0.0 / 5
211
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است