با حضور معاون وزیر صمت

آغاز عملیات بهره برداری از ۵ پروژه تولیدی و خدماتی در دهاقان اصفهان

آغاز عملیات بهره برداری از ۵ پروژه تولیدی و خدماتی در دهاقان اصفهان سیب پال: ایرنا- عملیات اجرائی و بهره برداری از پنج پروژه تولیدی و خدماتی شرکت شهرک های صنعتی دهاقان اصفهان، روز پنجشنبه با حضور علی رسولیان معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران شروع شد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، این پروژه ها شامل شرکت تعاونی گلخانه سازان، شبکه روشنایی معابر شهرک صنعتی، ساختمان آتش نشانی ناحیه صنعتی "جمبزه" و شبکه داخلی گاز این ناحیه در شهرستان دهاقان است که در مجموع با صرف ۱۸۷ میلیاردریال اعتبار به بهره برداری رسید.
امروز همین طور عملیات راه اندازی تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی دهاقان شروع شد.
این طرح با اعتبار ۱۵ میلیاردریال با مشارکت شرکت شهرک های صنعتی و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان راه اندازی خواهد شد.
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان در مراسم بهره برداری از پروژهای یاد شده اظهار داشت: شرکت تعاونی گلخانه سازان دهاقان در حوزه تولید سازه گلخانه در زمینی به مساحت ۶ هزار مترمربع و زیربنای ۲ هزار مترمربع با ظرفیت تولید سالانه ۷۰۰ تن با سرمایه ثابت ۹۰ میلیاردریال به بهره برداری رسید.
محمدجواد بگی اضافه کرد: این واحد صنعتی برای ۱۰ نفر به طور مستقیم و ۴۰ نفر به طور غیرمستقیم اشتغالزایی کرده است.
وی همین طور با اشاره به گشایش ساختمان آتش نشانی ناحیه صنعتی جمبزه گفت: ۲۵۰ میلیاردریال برای افتتاح ساختمان و ۲۵۰ میلیاردریال هم برای خرید خودروی آتش نشانی این مرکز توسط شرکت شهرک های صنعتی استان هزینه شده است.
بگی افزود: امروز همین طور شبکه داخلی گاز ناحیه صنعتی جمبزه با هزینه ۲۰ میلیاردریال که در مدت ۱۰ ماه اجرا شده است، بهره برداری شد.
وی افزود: شبکه روشنایی معابر شهرک صنعتی دهاقان به طول پنج کیلومتر و با اعتبار ۱۲ میلیاردریال نیز امروز راه اندازی شد.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، امروز همین طور ۲ طرح تصفیه خانه در شهرک های صنعتی جی و سگزی در شهرستان اصفهان با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران به بهره برداری رسید.
این طرح ها شامل مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی جی و تصفیه خانه شهرک صنعتی سگزی است.
مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی جی با ظرفیت ۲ هزار مترمکعب در روز با اعتبار بیش از ۲۵۰ میلیاردریال در شهرک صنعتی جی راه اندازی شد.
این طرح بعنوان اولین طرح در شهرک های صنعتی کشور است که به روش "ام بی آر" (یکی از روش های فیلتراسیون) انجام شده است.
با بهره برداری از این تصفیه خانه که در مدت ۱۸ ماه راه اندازی شده است ۲ هزار مترمکعب به ظرفیت تصفیه خانه شهرک صنعتی جی اضافه می شود و ظرفیت این تصفیه خانه به چهار هزار مترمکعب در روز می رسد.
همچنین تصفیه خانه شهرک صنعتی سگزی با ظرفیت ۲۰۰ مترمکعب در روز و با اعتبار ۵۰ میلیاردریال راه اندازی شد.
در این تصفیه خانه از روش "یو ای وی آر" و هوادهی گسترده استفاده شده که نوعی لجن فعال است.
این تصفیه خانه با دبی ۲۰۰ مترمکعب در روز در حد استانداردهای بین المللی است.
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، امروز بمنظور افتتاح شماری از طرح های عمرانی و خدماتی و بازدید از شهرک های صنعتی به استان اصفهان سفر کرده است.
شهرستان دهاقان در ۹۶ کیلومتری جنوب غربی شهر اصفهان قرار دارد.
منبع:

1400/04/18
22:12:53
0.0 / 5
153
تگهای خبر: تولید , خدمات , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است