یك نماینده مجلس:

مجلس حامی تقویت صنعت خودروی كشور است

مجلس حامی تقویت صنعت خودروی كشور است به گزارش سیب پال یک نماینده مجلس اظهار داشت: اگر سیاست های صنعت خودرو خارج از چارچوب سیاست های نظام باشد و خودروسازان به کیفیت خودرو توجهی نکنند و فقط قیمت ها را بالا برند، مجلس از چنین صنعتی حمایت نخواهد کرد.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید بر پشتیبانی از صنعت خودروی کشور اظهار داشت: مجلس حامی تقویت صنعت خودروی کشور است.
قاسم ساعدی با اشاره به سیاست مجلس در قبال صنعت خودروی کشور گفت: مقام معظم رهبری بارها در فرمایشات خود بر پشتیبانی از تولید داخلی تاکید داشتند و حتی امسال را بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها نامگذاری کردند؛ بدین سبب ضرورت دارد تا از تولیدات داخلی به ویژه از صنعت خودروی کشور که یک صنعت مادر است، حمایت جدی شود.
وی با اعلان اینکه مجلس موافق پشتیبانی از کارخانه های تولیدی و افزایش تولید در کشور است، اضافه کرد: هر وقت مشکلی در بخش تولید به وجود آمد مجلس آماده بود تا با نظارت و قانون گذاری این مشکلات را برطرف کند.
عضو کمیسیون انرژی مجلس با تاکید براینکه سیاست مجلس تقویت تولید داخلی بمنظور رونق تولید و افزایش صادرات است، اظهار داشت: صنعت خودرو باید در قالب سیاست های نظام رشد و توسعه یابد و هرگونه تغییر و تحول در این صنعت باید با در نظر گرفتن ارتقای کیفیت و قیمت مناسب خودرو باشد.
ساعدی افزود: اگر سیاست های صنعت خودرو خارج از چارچوب سیاست های نظام باشد و خودروسازان به کیفیت خودرو توجهی نکنند و فقط قیمت ها را بالا برند، بطور قطع مجلس از چنین صنعتی حمایت نخواهد کرد.
وی با اشاره به تلاش مدیران سایپا برای تولید قطعات خودرو در داخل و داخلی سازی خودرو ها بیان کرد: تصمیم مدیران سایپا برای داخلی سازی صنعت خودرو بسیار مهم و برای رشد و توسعه صنعت کشور مؤثر است.
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس اشاره کرد: این که مسئولین شرکت سایپا به سمت وزارت دفاع و سپاه رفته و تلاش کردند تا با هم افزایی نقش مؤثری در افزایش تولید داشته باشند، اقدامی مبارک است.
ساعدی تاکید کرد: مجلس هم تشویق می کند تا خودروسازان از ظرفیت های داخلی برای تولید خودرو استفاده کنند.


منبع:

1400/04/05
20:10:24
0.0 / 5
207
تگهای خبر: تولید , شركت , صنعت , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است