سفارش به خریداران ارز

سفارش به خریداران ارز به گزارش سیب پال یک عضو کانون صرافان ضمن پیش بینی روزهای آتی بازار ارز، اظهار داشت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری، خریداران به بازار برگشته اند و قیمت ها نسبت به پیش از انتخابات روند صعودی دارند اما در آینده نزدیک قیمت ارز به تعادل بهتری برای کاهش می رسد؛ بنابراین، فعلا صبر کنند.


کامران سلطانی زاده در گفت و گو با ایسنا، اظهار نمود: قبل از انتخابات ریاست جمهوری کشور، خریداران در بازار ارز با احتیاط معامله می کردند یا دست به معامله نمی زدند و قیمت دلار نیز در ایام آخر نزدیک به انتخابات به کانال ۲۳ هزار تومان برگشته بود. اما بعد از انتخابات با وجود این که پیش بینی ها حاکی از آن بود که قیمت ارز کم شود و بازار خریداری نداشته باشد، خریداران آغاز به معامله کرده اند و دلار نیز وارد کانال ۲۴ هزار تومان شده است.
وی ادامه داد: شنیده ها حاکی از افزایش تقاضا در سامانه نیما است و نرخ ها نیز در این سامانه بیش از روزهای پایانی نزدیک به انتخابات دیده می شود که تاثیر خود بر بالا رفتن قیمت ها در بازار اسکناس ارز را گذاشته است.
عضو کانون صرافان در ادامه درباره پیش بینی خود از روند آتی بازار ارز اظهار داشت: از آنجائیکه اخبار مثبتی از آرامش و ثبات سیاسی دیپلماسی، برجام و رفع تحریم ها منتشر می شود، معتقدم ثبات اقتصادی و سیاسی منجر به تعدیل روند مثبت و بهینه شدن قیمت ارز می شود.
او در آخر سخنانش خطاب به فعالان بازار ارز اعلام نمود که در آینده نزدیک قیمت ارز به تعادل بهتری برای کاهش می رسد؛ بنابراین، فعلا صبر کنند.1400/04/01
11:04:56
0.0 / 5
204
تگهای خبر: ارز , اسكناس , اقتصاد , بازار
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است