فردا آخرین فرصت برای درخواست تسهیل تسویه بدهی بانكی

فردا آخرین فرصت برای درخواست تسهیل تسویه بدهی بانكی به گزارش سیب پال اشخاص مشمولی که تابحال نتوانسته اند از مزایای قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی، بهره مند شوند برای تسلیم تقاضا به بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی تا آخر فردا فرصت دارند.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور هم از مصوبات ستاد ملی کرونا دور نماند و با تداوم شرایط ناشی از ویروس کرونا و اثرات تعطیلی های وضع شده برای مشاغل و کسب و کارها، مهلت های زمانی مندرج در قانون تسهیل تسویه بدهی بدهکاران شبکه بانکی کشور، به مدت شش ماه تمدید گردید.
بدین منظور مهلت مندرج در قانون یاد شده، برای اشخاص مشمولی که تابحال نتوانسته اند از مزایای قانون یاد شده، بهره مند شوند برای تسلیم تقاضا به بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی تا آخر خردادماه سال ۱۴۰۰ است که این افراد تا آخر فردا برای عرضه درخواست خود به بانک ها فرصت دارند.
همچنین، مهلت مندرج برای بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی به منظور محاسبه مانده بدهی مشتری وفق ضوابط ابلاغی بانک مرکزی تا آخر مرداد ماه سال ۱۴۰۰ و برای اشخاص مشمول به منظور تسویه نقدی مانده بدهی تا آخر شهریور ماه سال ۱۴۰۰، تمدید گردید.1400/03/30
17:32:15
0.0 / 5
839
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , عرضه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است