شیوه نامه پنجره واحد فیزیكی كسب و كار تصویب گردید

شیوه نامه پنجره واحد فیزیكی كسب و كار تصویب گردید به گزارش سیب پال شیوه نامه پنجره واحد فیزیکی کسب و کار در پنجاهمین نشست هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار به تصویب رسید.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، پنجاهمین نشست هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار به ریاست وزیر امور اقتصادی و دارایی و با حضور اعضای هیأت، تشکل های بخش خصوصی و نمایندگان دستگاههای اجرایی مرتبط در روز دوشنبه ۱۷ خرداد ماه برگزار شد.

بنا بر این گزارش، در این نشست ضمن ارزیابی عملکرد دستگاه هایی که بموجب مصوبات هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار، مکلف به انجام وظایف مشخصی بوده اند، بر اجبار اجرای مصوبات هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار از جانب این دستگاه ها تاکید شد.

در این نشست مقرر شد، با عنایت به این که مصوبات هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار، دارای زمانبندی مشخصی است، دستگاههای ذیربط باید در بازه زمانی مشخص شده، وظایف تکلیف شده را اجرا نمایند و ظرف مدت زمان دو هفته گزارش عملکرد اجرای مصوبات مزبور را به دبیرخانه هیأت عرضه کنند.

بر این مبنا، در صورتیکه مصوبات دارای زمان بندی مشخصی بوده و زمان مقرر برای اجرای مصوبات سپری شده باشد، دستگاههای ذیربط باید در بازه زمانی فوق الاشاره، وظایف تکلیف شده را اجرا کنند و در صورت عدم اجرا در بازه زمانی مقرر شده در این مصوبه، مراتب از جانب دبیرخانه هیأت به دستگاههای نظارتی عضو هیأت منعکس می شود.

بنا بر این گزارش، در خاتمه این نشست، متن پیشنهادی شیوه نامه اجرایی توسعه و گسترش خدمات پنجره واحد فیزیکی شروع کسب و کار مبحث بند (۳) ماده (۱) چهل و سومین مصوبه شماره ۱۲۰۴۲۹/۸۰ مورخ هفتم آبان ماه ۱۳۹۹ هیأت مقررات زدایی و بهبود محیط کسب و کار، طرح و تصویب گردید.1400/03/19
10:40:30
0.0 / 5
219
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است