با هدف حذف واسطه ها انجام گرفت؛

افتتاح و راه اندازی نخستین بازارچه قطعات یدكی كشور توسط گروه سایپا

افتتاح و راه اندازی نخستین بازارچه قطعات یدكی كشور توسط گروه سایپا به گزارش سیب پال نخستین بازارچه قطعات یدکی محصولات سایپا با هدف حذف واسطه ها و تأمین قطعات مورد نیاز مشتریان در ساختمان تاریخی جیپ واقع در خیابان اکباتان تهران افتتاح شد.به گزارش سیب پال به نقل از مهر به نقل از سایپا، سید جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در حاشیه مراسم افتتاح نخستین بازارچه قطعات یدکی در کشور، اظهار داشت: حدود ۵۰ درصد از خودروهایی که در سطح کشور درحال تردد هستند، متعلق به گروه خودروسازی سایپا است، ازاین رو لزوم داشت که شرکت سایپایدک در جهت عرضه خدمات مناسب به مشتریان محترم، سطح کیفی خدمات بعد از فروش خویش را ارتقا دهد.
وی با اشاره به اینکه جدی ترین مشکل در عرضه خدمات بعد از فروش، تأمین قطعه است، اظهارداشت: تا پیش از راه اندازی بازارچه قطعات یدکی، تأمین قطعات از منابع مختلف انجام می شد ولی با آغاز به کار این بازارچه، مشکل مذکور به پایان خواهد رسید و مجموعه های مختلف می توانند به صورت مستقیم و بدون واسطه قطعات مورد نیاز را خریداری کنند.
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا عنوان کرد: هدف از ایجاد بازارچه قطعات یدکی محصولات سایپا این بود که دسترسی مشتریان به قطعات اصلی به سادگی صورت گیرد.
وی با اشاره به اینکه با ایجاد بازارچه قطعات یدکی مشتری ها می توانند قطعات را مستقیم و بدون واسطه خریداری کنند، خاطرنشان کرد: از آنجائیکه در این بازارچه قطعات از منابع اصلی تأمین می شود و کیفیت مناسبی دارد، این امر سبب خواهد شد تا میزان رضایت مردم از خودرو های مجموعه سایپا افزایش پیدا کند.
سلیمانی ضمن اشاره به این که سایپا یدک، قطعات عرضه شده در بازارچه را از منابع اصلی و معتبر تهیه خواهد کرد، اظهار داشت: امیدوار هستم فرایند ایجاد بازارچه قطعات یدکی که در خیابان اکباتان تهران افتتاح شد در سایر شهرهای بزرگ هم دنبال شود تا همه به سادگی برای تأمین قطعه اقدام نمایند و مجبور نباشند برای خرید قطعه به تهران بیایند.
گفتنی است نخستین بازارچه قطعات یدکی سایپایدک که به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر افتتاح شد با هدف دسترسی ساده به قطعات اصلی و با قیمت مصوب در محل فروشگاه سایپایدک در خیابان اکباتان تهران است و فعالان بازار قطعات یدکی می توانند با رفتن به این بازارچه قطعات مورد نیاز خویش را تهیه کنند. بدین جهت در فاز اول مغازه داران سطح شهر می توانند از بازارچه بوجود آمده قطعات را خریداری کنند و در فاز بعدی مقرر است این فرصت برای تمام مشتریان محصولات سایپا فراهم گردد.
در راه اندازی این بازارچه شرکتهای ایندامین سایپا، رینگ سایپا، رادیاتور ایران، سایپا شیشه، فنرسازی زر گلپایگان، پلاسکوکار سایپا، صنایع لنت پارسیان پیشرو، بهران موتور گلپایگان، ایدکو پرس، زامیاد، طیف سایپا، سنان شیمی، سایپاپرس، سایپا آذین، سایپا شیشه، سایپا پلوس و سایپا آذربایجان با شرکت سایپایدک همکاری کرده اند.


منبع:

1400/03/16
16:06:32
0.0 / 5
281
تگهای خبر: بازار , خدمات , خرید , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است