نامه سردار قاآنی به فرماندهان ارشد مقاومت فلسطین

نامه سردار قاآنی به فرماندهان ارشد مقاومت فلسطین به گزارش سیب پال فرمانده سپاه قدس در پیامی به فرماندهان ارشد مقاومت فلسطین بر ادامه مقاومت جانانه و ایستادگی در نبرد «سیف القدس» تاکید کرد و نوشت: نبرد «سیف القدس» امّت را به سمت قدس و مقدّساتش باز گرداند و روشن ساخت که دلهای مسلمانان جهان همچنان به عشق قدس می تپد.به گزارش روز پنج شنبه ایرنا از روابط عمومی سپاه قدس، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی فرمانده سپاه قدس در پیام های جداگانه ای خطاب به ابوخالد محمد الضیف، فرمانده کل گردان های القسام و ابو محمد اکرم فرمانده سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) و فرماندهان مقاومت در فلسطین، بر ادامه مقاومت جانانه و ایستادگی در نبرد «سیف القدس» تاکید کرد.

فرمانده سپاه قدس در نامه به فرمانده کل گردان های القسام (شاخه نظامی حماس) نوشته است: برادر عزیز و فرمانده مجاهد آقای ابوخالد محمد الضیف و همه فرماندهان مقاومت در فلسطین حفظهم الله سلام علیکم و رحمه الله و برکاته، به حضرتعالی و تمام فرزندان مسلمان فلسطین، فرا رسیدن عید فطر را تبریک عرض می کنم؛ عیدی که سال جاری آنرا با تمام معانی عزّت و کرامت، به برکت جهاد شما و از خود گذشتگی هایتان، با شما سپری می نماییم. ای شهید زنده ای که عمر خویش را در صف اول میدان های جهاد گذرانده اید و علیرغم تمام چالش ها و خطرها، با گامی استوار و اراده ای قوی و با اطمینان به وعده خدا به پیروزی، استوار مانده اید.

سردار قاآنی افزود: از جانب خود و به نمایندگی از تمامی مسئولین جمهوری اسلامی، حضرتعالی را که فرمانده ای شجاع و فداکار هستید، و هم تمام فرماندهان و مجاهدان همه گروه های مقاومت را، مورد خطاب قرار می دهم. سلام و درود بر مجاهدین سرزمین فلسطین، آنان که به عهد و پیمانی که با خدا بستند، صادقانه وفادارند. همه آنان که عزم، اراده، تلاش و همتشان یکپارچه شده و آنگونه که خداوند عزوجل دوست دارد، بودید و هستید. سلام و درود بر همه گروه های مقاومت، که جهت تهیه وسایل قدرت و فراهم کردن اسباب پیروزی، به رغم تمامی موانع و سختی ها، کوشیدند و کلام خداوند متعال در این آیه شریفه را، راهنمای خود قرار داده اند.

فرمانده سپاه قدس افزود: پس به یاری خداوند و توفیق الهی، هر آنچه را که ممکن بود، فراهم ساخته و آماده کردید؛ و به وعده ای که برای کمک به قدس داده بودید، وفادارانه عمل کردید و به دشمن غاصب، طعم رعب و وحشت و شکست و خواری را، چشانده و می چشانید. سلام و درود بر اهالی مقاوم و مؤمن قدس شریف که مقاومت را در آغوش گرفته و در مقابل وحشی گری های دشمن صهیونیستی و جنایات هولناکی که در حق بی گناهان مرتکب می شود، با عزم و اراده و پایداری، استوار و ثابت قدم باقی مانده اند؛ و در راه خدا با عزت و افتخار مبادرت به از خود گذشتگی های پی درپی می نمایند، در حالی که راضی به رضای الهی بوده چشم به پیروزی نزدیک که وعده خداوند متعال است، دارند.
سردار قاآنی تصریح کرد: سلام و درود بر مردم مسلمان فلسطین در قدس و کرانه باختری و تمامی شهرهای فلسطینی اشغال شده در سال ۱۹۴۸، که با آگاهی و بصیرت در دفاع از قدس و مقدساتش، و دفاع از غزه و پایداریش برخاسته اند و به جهان ثابت کردند که ملتی زنده و با نشاط بوده و در راه پیروزی حرکت می کنند و امکان ندارد با گذشت زمان، حق خویش را آنگونه که متوهّمان ناآگاه پنداشته اند فراموش کنند.
وی اضافه کرد: برادر عزیز، برادران گرامی، سران، رهبران و فرماندهان مقاومت ما لحظه به لحظه جزئیات نبرد "سیف القدس" را پیگیری می نماییم. نبردی که به نیابت از امّت و در دفاع از شرف وکرامت و مقدّسات امّت اسلامی، با گردان ها و گروهان ها و تیپ های مقاومت، درگیر آن هستید. این نبرد، روزگاری جدید را در تاریخ درگیری و مقابله با دشمن صهیونیستی غاصب، گشود.
فرمانده سپاه قدس اشاره کرد: مقاومت شما با خون وآتش، معادله سربلندی و عزّت را رقم زد. معادله ای که عبارت است از این که دشمن صهیونیستی نمی تواند قدس را بدون یار و یاور و مدافع انگاشته و به آن تهاجم و تجاوز نماید؛ بدون این که با پاسخ بازدارنده مقاومت که برخوردار از قدرتی انباشته شده در طول ده ها سال است، روبرو شود؛ همانگونه که مقام معظّم رهبری امام خامنه ای "حفظه الله" در سخنرانی اخیرشان در روز جهانی قدس فرمودند: حرکت نزولی و رو به زوال رژیم دشمن صهیونیستی، شروع شده و وقفه نخواهد داشت.
وی اشاره کرد: نبرد "سیف القدس" امّت را به سمت قدس و مقدّساتش باز گرداند و روشن ساخت که، دلهای مسلمانان جهان همچنان به عشق قدس می تپد. این نبرد آشکار ساخت که تمامی سازشکاران و شرکت کنندگان در معامله فروش فلسطین و نرمال سازی روابط، فقط نمایشگر هویت خود می باشند، نه نمایانگر خواست ملتها؛ و بدون شک از خیانت های خود پشیمان خواهند شد.
سردار قاآنی افزود: ای فرمانده بزرگ و ای فرماندهان گرامی، با پایداری خود و ایستادگی برادران مجاهدتان در گروه های مختلف مقاومت، کارزاری شجاعانه و نبردی عظیم را رقم زدید که بار دیگر ضعف و سستی دشمن را ثابت کرد و به حقّ روشن ساخت که (این رژیم) ضعیف تر از خانه عنکبوت است. در اینجا مایلم بر عهد و پیمانی که شهید قدس و فرمانده عالی مقام، "حاج قاسم سلیمانی" با شما بست، تاکید کنم؛ پیمانی که مبتنی بود بر این که " هر قدر فشار ها زیاد تر شود و تحریم ها بیشتر گردد، هیچگاه فلسطین را تنها نخواهیم گذاشت".
فرمانده سپاه قدس اشاره کرد: دشمن صهیونیستی به یقین می داند که فلسطین، امروز تنها نیست، بلکه محور مقاومت که هر لحظه گسترده تر و مستحکم تر و بهم پیوسته تر می شود، با اوست و قدس قطب نمای این محور و قبله جهاد آن است. محوری که رسول الله صل الله ضد و آله و سلم و همه کسانی که پیرو آن حضرتند الگوی آن است، محوری که خداوند متعال در قرآن کریم آنها را چنین توصیف کرده است.
وی در انتها اضافه کرد: مجدداً به جنابعالی و یکایک مردم مسلمان فلسطین و همه مجاهدان آن سرزمین مقدّس سلام و درود می فرستم و بر دستان حامل سلاح جهاد و دفاع از قدس و مقدّسات، بوسه می زنم. عهد وپیمان ثابت ما با خداوند عزّوجل این است که "با شما باقی خواهیم ماند" و تا نابودی و زوال رژیم غاصب و ظالم و محو کردن آن از روی زمین و آزادی تمامی خاک فلسطین، از پای نخواهیم نشست و هیچگاه آرام نمی گیریم.
هر قطره خونی که در راه قدس ریخته شود، ما را به آزادسازی آن از لوث وجود اشغالگران نزدیک تر می کند
سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس در نامه دیگری به فرمانده سرایا القدس (شاخه نظامی جهاد اسلامی) آورده است: برادر عزیز و فرمانده مجاهد ابو محمد اکرم و همه فرماندهان مقاومت در فلسطین حفظهم الله السّلام علیکم و رحمه الله و برکاته. عید مبارک رمضان را که سال جاری با طراوتِ جهاد آراسته شد و با خون شهدا خوشبو و معطّر گردید تبریک عرض می کنم.
وی افزود: از جانب خود و به نمایندگی از تمام مسئولین جمهوری اسلامی ایران به شما فرمانده مخلص و مجاهد دلیر و بی پروا سلام و درود می فرستم. سلام و درود بر شما و همه مجاهدین و فرماندهان گروه های مقاومت و اهالی غزه که با عزت و افتخار و بزرگ منشی و استواری، با جنایات دشمن صهیونیستی مقابله می کنند. سلام و درود بر تمامی مردم و ملت فلسطین که در دفاع از کرامت امت و مقدساتش در قدس و کرانه غربی و تمام سرزمین های اشغال شده در سال ۱۹۴۸ میلادی، بپا خاسته اند.
فرمانده سپاه قدس اشاره کرد: فرمانده مجاهد، فرماندهان گرامی مقاومت با پایداری، یکپارچگی و فرماندهی و هدایت حکیمانه و شجاعانه خود در نبرد سیف القدس غرور ارتش رژیم صهیونیستی را درهم کوبیده و پایمال کردید. ثابت کردید که قدس تنها نیست. به اثبات رساندید که توانایی های جهادی روزافزونتان توانست به ارتش رژیم صهیونیستی خسارت های سنگینی وارد کند و ثابت کردید که این توانمندی ها از آنچه که دشمن تابحال مشاهده کرده است و حتی می تواند تصور کند، بیشتر است.
سردار قاآنی افزود: ای عزیزان، جنایات وحشیانه رژیم صهیونیستی در حق مردم بی سلاح و بی گناه، همانگونه که دل ملت مسلمان فلسطین را به درد می آورد، برای ما هم دردناک است؛ ولیکن آنچه ما را دلداری و تسلّی می دهد این است که ما و شما در یک مکتب و یک خط هستیم؛ همان مکتب و خطی که ایمان دارد به این که قتل -یعنی بزرگ ترین چیزی که دشمن ما را به آن تهدید می کند و در حق ما مرتکب می شود-، بالاترین مدال افتخاریست که چشم به آن داریم و با شوق، اشتیاق و عشق منتظر آن هستیم. قتل برای ما شهادت است و شهادت دروازه ورود به زندگی حقیقی است؛ همانا ایمان داریم، هر قطره خونی که در راه قدس ریخته شود، ما را به آزادسازی آن از لوث وجود اشغالگران نزدیک تر می نماید.
وی تصریح کرد: بزرگ ترین آرزوی ما این است که باری تعالی شهادت در راه آزادی قدس شریف را در پیکار با آنان که پروردگار متعال، ایشان را «أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِینَ آمَنُوا»، دشمن ترین خصم مومنان توصیف کرده است؛ روزیمان کند. ما اطمینان داریم، که نتیجه این پیکار، پیروزی حتمی و آخر دهنده نهایی رژیمی است که بر باطل بنا شده است. همانا ما وارد مسجد مبارک الاقصی شده تا با عزت و اقتدار، نمازمان را درآن اقامه نماییم و به وعده قاطعانه خداوند ایمان داریم که در قرآن کریم می فرمایند: { فَإِذَا جَاءَ وَعْدُ الْآخِرَةِ لِیَسُوءُوا وُجُوهَکُمْ وَلِیَدْخُلُوا الْمَسْجِدَ کَمَا دَخَلُوهُ أَوَّلَ مَرَّةٍ وَلِیُتَبِّرُوا مَا عَلَوْا تَتْبِیرًا} ۷ الإسراء.
فرمانده سپاه قدس اضافه کرد: برادر عزیز، برادران گرامی ما با شما هستیم و پایبند بر عهد و پیمان خود با شهید قدس فرمانده عالی مقام حاج قاسم سلیمانی. با روح و جسم خود و با همه قدرت و امکاناتی که خداوند عزوجل به ما ارزانی داشته، در محور مقاومت با شماییم. محوری که در واقع محور قدس است و طی سالهای قبل توانایی ها و توانمندی هایش گسترش و بالا رفته است. هیچگاه از یاری و نصرت شما دست برنخواهیم داشت تا زوال و نابودی این رژیم غاصب تحقق یابد، هرقدر که چالش ها و خطرها شدت گرفته و فزونی یابد.
وی نوشت: رهبر معظّم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای (مدّظله العالی) در سخنرانی اخیر خود به مناسبت روز جهانی قدس تاکید نمودند که «مبارزه با این رژیم جنایتکار و خونریز، مبارزه‌ی با ظلم و تروریسم است و این امر مسئولیت همگان است.»بار دیگر بر شما و یکایک مردم استوار و پایدار فلسطین و همه مجاهدین سرزمین فلسطین سلام و درود می فرستم و بر دستانِ مجاهدتان که خداوند با آنها به سمت دشمنش شلیک می کند، یعنی همان دستانی که مقدّمه ساز تحقق فتح مبین هستند، بوسه می زنم. والسّلام علیکم و رحمة الله و برکاته
منبع:

1400/02/31
18:35:09
0.0 / 5
614
تگهای خبر: ارز , شركت , فروش , نمایندگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است