رزم حسینی خبر داد:

امضای ۶۵۰ هزار میلیارد تومان قرارداد اقتصاد مقاومتی با شركت های برتر

امضای ۶۵۰ هزار میلیارد تومان قرارداد اقتصاد مقاومتی با شركت های برتر سیب پال: وزیر صنعت، معدن و تجارت از انعقاد 650 هزار میلیارد تومان قرارداد در طرح اقتصاد مقاومتی با شرکت های برتر در هفته جاری آگاهی داد.


به گزارش روز سه شنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، «علیرضا رزم حسینی» اضافه کرد: در قالب طرح «اقتصاد مقاومتی با شرکت های برتر» پارینه ۲۵۰ هزار میلیارد تومان قرارداد سرمایه گذاری به امضا رسید که این هفته نیز در همین راستا ۶۵۰ هزار میلیارد تومان دیگر انعقاد قرارداد انجام می شود.
صدور بخشنامه های روان ساز تولید
وی در ادامه با اشاره به برنامه های وزارت صنعت در سال «تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها» اظهار داشت: از اولین روز فروردین ماه بسته پیشنهادی این وزارتخانه در سه محور دنبال شد.
وزیر صنعت، معدن و تجارت افزود: محور نخست مربوط به خود وزارت صنعت و اقدام هایی است که می تواند در امتداد پشتیبانی از تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها انجام دهد که در این راستا بخشنامه های روان ساز در عرصه تولید در حال صادر شدن است تا شرایط برای فعالیت تولیدکنندگان و سرمایه گذاران آسان شود.
احصای قوانین مزاحم و مخل تولید
رزم حسینی افزود: در محور دوم، قوانین مزاحم و مخل تولید احصاء و به کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی ارسال شد و محور سوم درباره هم افزایی دستگاه های موثر در امر تولید است که در این راستا اقدام های لازم را در هیات دولت انجام خواهیم داد.
وی همین طور با اشاره به دیگر برنامه های وزارت صنعت اظهار داشت: روان سازی صادرات در حال انجام می باشد، صادرکنندگان مجاهدان اقتصادی هستند و صادرات کشور با این روان سازی روز به روز در حال بهبود است.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، طرح اقتصاد مقاومتی با شرکت های برتر از طرح های ابتکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت در امتداد تقویت رفتارهای کارآفرینانه است که بمنظور پشتیبانی از تولید و هدایت سرمایه ها به این بخش مولد به اجرا درآمده است.منبع:

1400/02/28
14:09:00
0.0 / 5
511
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است