رزم حسینی:

وزارت صنعت در جهت تقویت تولید داخل حركت خواهد نمود

وزارت صنعت در جهت تقویت تولید داخل حركت خواهد نمود وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: این وزارت خانه با هدف ایجاد تعادل در بازار در نظر دارد، مبادرت به تقویت تولید داخل و عرضه مناسب محصولات در بازار کند.


به گزارش روز شنبه ایرنا، «علیرضا رزم حسینی» امروز شنبه در جریان از سه واحد تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی قرچک ورامین اضافه کرد: سال قبل سال بسیار خوبی در مبحث تولید داخل بود و سال جاری هم در جهت افزایش تولید گام های عملی برداشته خواهد شد.
وی ضمن اشاره به بازدید خود از شرکت تولیدکننده پارچه رو مبلی اظهار داشت: حالا ۱۳۷ کارخانه در سرتاسر کشور به تولید این محصول اشتغال دارند و نیاز داخل را حدودا به صورت کامل رفع می کنند.
رزم حسینی با اشاره به اینکه این کارخانه با ۸۰۰ نیرو در سه شیفت کاری در حال فعالیت است، اضافه کرد: در طرح توسعه ای با سرمایه گذاری یکهزار و ۵۰۰ میلیارد تومان، برای حدود یکهزار نفر دیگر اشتغالزایی خواهد نمود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: نیاز پارچه رومبلی و سایر انواع پارچه ها در کشور از محل تولیدات داخلی قابل تأمین است.
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: سال قبل یک هزار و۵۵۷ واحد راکد و تعطیل شده به چرخه تولید بازگشتند و برنامه سال جاری هم بر احیای واحدهای راکد و نیمه فعال متمرکز است.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، وزیر صنعت در جریان بازدید از شهرک صنعتی پیشوا، شهرک صنعتی قرچک و شهرک صنعتی استان تهران از نزدیک وضعیت برخی واحدهای صنعتی را بررسی کرد و برای فعال سازی و حل مشکلات واحدهای تولیدی قول مساعد داد.
رزم حسینی همینطور بعد از افتتاح برخی واحدهای صنعتی در گفت و گو با مدیران، کارکنان و دست اندرکاران این واحدها در جریان مهم ترین مسائل و ظرفیت های آن قرار گرفت.


1400/02/19
15:39:37
0.0 / 5
241
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است