ایرانی ها خارج نشین چگونه كد بورسی بگیرند؟

ایرانی ها خارج نشین چگونه كد بورسی بگیرند؟ مدیر مرکز تماس ۱۵۶۹ درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه نحوه دریافت کد بورسی برای ایرانی ها مقیم خارج از کشور را توضیح داد.


مژگان صفری مقدم در گفت و گو با ایسنا، از در دسترس بودن سایت سجام برای ایرانی ها مقیم خارج از کشور اطلاع داد و اظهار داشت: سامانه سجام به نشانی WWW.SEJAM.IR اخیرا در کشورهای دیگر هم قابل دسترسی است و ایرانی ها مقیم خارج از کشور میتوانند در سجام ثبت نام کنند. البته پیش شرط سجامی شدن، کارت ملی هوشمند است، چونکه این فرآیند باید به صورت الکترونیکی صورت گیرد.
وی ادامه داد: بعد از آن که فرآیند احراز هویت الکترونیک سجام با کارت ملی هوشمند انجام شد، کد بورسی برای افراد پیامک می شود. برای معامله هم که باید از راه کارگزاری اقدام نمایند. برخی کارگزاری ها در کشورهای دیگر شعبه دارند. البته این قسمت در حیطه کار شرکت سپرده گذاری مرکزی نیست.
مدیر مرکز تماس ۱۵۶۹ درگاه یکپارچه ذی نفعان بازار سرمایه افزود: هزینه ثبت نام در سجام ۱۰ هزار تومان است. اگر فرد حساب ایرانی دارد می تواند تراکنش را انجام دهد. اگر هم بخواهد می تواند در لینک های مجانی سجام ثبت نام کند.
منبع:

1400/02/15
10:07:18
0.0 / 5
286
تگهای خبر: بازار , بورس , سایت , سپرده
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است