گام بلند برای تنوع بخشی به محصولات خودرویی

گام بلند برای تنوع بخشی به محصولات خودرویی سیب پال: پنجمین شماره نشریه الکترونیکی مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا با عنوان گام بلند؛ برای تنوع بخشی به محصولات خودرویی منتشر گردید.به گزارش تجاری خبرگزاری مهر به نقل از سایپا، پنجمین شماره نشریه الکترونیکی مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا با عنوان گام بلند؛ برای تنوع بخشی به محصولات خودرویی منتشر گردید. این نشریه الکترونیکی با بیان مطالبی مختلف، تحت عناوینی مانند برنامه های گوناگون برای تنوع محصولات خودرویی کشور، تنوع سازی به محصولات خودرویی یک الزام است، تولید خودرو های جدید برمبنای صادرات باشد، سلایق همه مردم برای تولید خودرو مدنظر قرار گیرد و … منتشر گردید.
پنجمین نسخه از نشریه الکترونیکی گروه خودروسازی سایپا، با یادداشت ها و گفتارهایی از مهدی صادقی نیارکی، بهزاد رحیمی، مهدی تقوی، محسن چمن آرا، سعیدپورآبادی و علی قنبری هم راه است.
مرکز ارتباطات و امور بین الملل گروه خودروسازی سایپا مصاحبه ها و گزارش های خود در پرونده گام بلند، برای تنوع بخشی به محصولات خودرویی را در قالب یک نشریه الکترونیکی گردآوری و منتشر نموده است.
علاقمندان می توانند این نشریه الکترونیکی را در کانال های رسمی گروه خودروسازی سایپا در فضای مجازی و در پایگاه اطلاع رسانی این گروه خودروسازی ببینند.منبع:

1400/02/12
22:59:28
0.0 / 5
321
تگهای خبر: تولید , محصولات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است