پیگیری اجرای دستور رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت كرونا

پیگیری اجرای دستور رئیس جمهور در ستاد ملی مدیریت كرونا به گزارش سیب پال قرارگاه عملیاتی مبارزه با کرونا در مکاتبه با ۸ عضو دولت، خواهان اجرایی شدن بند ˮبˮ بیانات رئیس جمهور در آخرین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا در مورد پشتیبانی از اصناف، استمرار تأمین اقلام و خدمات مورد نیاز مردم شد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، بابک دین پرست دبیر قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در نامه ای به معاون اقتصادی رئیس جمهور و رئیس کارگروه بررسی ومقابله با نتایج اقتصادی ناشی از شیوع کرونا، وزیرصنعت، معدن و تجارت و رئیس کمیته تدارکات و پشتیبانی ستاد ملی مبارزه با کرونا، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، وزیر جهاد کشاورزی، وزیرارتباطات و فناوری اطلاعات، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، وزیر نیرو و وزیرنفت، در خصوص ابلاغ مصوبات« شصت وششمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا که چهارم اردیبهشت ماه برگزار شد، اشاره نمود و بر اجرایی شدن بند ب بیانات رئیس جمهور، تصریح کرد.

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، محورهای بیانات رئیس محترم جمهوری در بند" ب" مفاد جلسه اخیر ستاد ملی بدین شرح است؛ بسته های جدید حمایت مالی از اصناف در دوران کرونا درهفته آینده عرضه شود. مایحتاج ضروری زندگی مردم باید دراختیارآنها باشد، شاهد آن هم این است که هرگاه حتی یک قلم از موارد مورد نیازدچارکمبود شود - حتی درکوتاه مدت - برای مردم قابل تحمل نیست. زیرساخت های اصلی زندگی شهری و روستایی مثل آب و برق وتلفن و اینترنت و... قطعی حتی یک یا چند ساعت هر کدام از این ها قابل تحمل نخواهد بود.

همینطور در نامه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر افزایش تست های دقیق و تشخیص زود هنگام مبتلایان، شناسایی افراد دارای تماس نزدیک با مبتلایان و قرنطینه فوری، تدوین پروتکل ها و وضع قوانین جدید متناسب با روش های علمی مبارزه با کرونا توسط تیم های تخصصی و اعمال قوانین حاکمیتی جهت کنترل اپیدمی، نظارت براجرای پروتکل ها و برخورد با متخلفین تاکید شد.
منبع:

1400/02/07
18:34:15
0.0 / 5
162
تگهای خبر: ارز , اقتصاد , اینترنت , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است