چرا سود سهام عدالت برخی سهامداران واریز نشد؟

چرا سود سهام عدالت برخی سهامداران واریز نشد؟ تسنیم نوشت: سازمان خصوصی سازی دو راه برای جاماندگان سود سهام عدالت اعلام نموده است. اول مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir و تکمیل کردن کلیه مشخصات افراد و به ویژه وارد کردن و یا اصلاح شماره شبا و دوم تماس با شماره 1569.


سازمان خصوصی سازی اعلام نموده سود سهام عدالت همه مشمولان واریز شده است مگر افرادی که شماره شبای خودرا اعلام نکرده اند. سازمان خصوصی سازی دو راه برای جاماندگان سود سهام عدالت اعلام نموده است. اول مراجعه به سایت www.sahamedalat.ir و تکمیل کردن کلیه مشخصات افراد و به ویژه وارد کردن و یا اصلاح شماره شبا و دوم تماس با شماره 1569. اطلاعیه سازمان خصوصی سازی در حالی است که تعدادی از افرادی که هنوز سود سهام عدالت را دریافت نکرده اند. البته پیگیریها نشان میدهد افرادی که ظاهرا شماره تلفن همراهی که به نام خودشان نبوده را در سامانه مربوطه وارد کرده اند هنوز موفق به دریافت سود سهام عدالت خود نشده اند. بر این اساس این دسته از سهامداران نیز بایستی با مراجعه به سایت نسبت به اصلاح شماره تلفن همراه اقدام نمایند.
گفتنی است، سازمان بورس و اوراق بهادار طی اطلاعیه ای اعلام نمود روز پنج شنبه 43 میلیون و 650 هزار و 618 نفر از مشمولان سهام عدالت، نیمی از سود سهام خودرا دریافت نمودند. افرادی که برگه 532 هزار تومانی سهام عدالت دارند سود 989115 ریالی به حساب آنان واریز شده است. کسانی که برگه یک میلیون تومانی دارند حدودا دو برابر این رقم را دریافت کرده اند. قبل تر وزیر اقتصاد از تلاش این وزارتخانه برای واریز کل سود سهام عدالت تا آخر سال 99 آگاهی داده بود. 223227

1400/01/05
00:57:35
0.0 / 5
422
تگهای خبر: اقتصاد , بورس , سایت , سهام
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است