سهام عدالت چند؟

سهام عدالت چند؟ ارزش واقعی سهام عدالت تحت تأثیر روند نوسانی بازار سرمایه در هفته جاری نوسانی بود و در حالیکه ارزش واقعی سهام با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومان در اواسط هفته به بیشتر از ۱۰ میلیون تومان رسیده بود باردیگر روز چهارشنبه به زیر ۱۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، بعد از آزاد سازی سهام عدالت مشمولان این سهام که روش مستقیم را برای مدیریت سهام خود برگزیده بودند می توانند با رفتن به سامانه www.samanese.ir ارزش واقعی سهام و جزئیات دارایی خویش را مشاهده کنند. البته این ارزش یکسان نیست و تحت تأثیر نوسانات بازار افزایشی یا کاهشی می شود.
براین اساس ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه یک میلیون تومان در روز شنبه ۱۶ اسفندماه ۱۷ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان، در روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۸ میلیون و ۱۱۰ هزار تومان، در روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۸ میلیون و ۶۹۰ هزار تومان، در روز سه شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۸ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان و در روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه ۱۸ میلیون و ۷۸۰ هزار تومان بود.
همینطور ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۵۳۲ هزار تومانی از روز شنبه ۱۶ اسفندماه تا روز چهارشنبه ۲۰ اسفندماه به ترتیب ۹ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان، ۹ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان، ۹ میلیون و ۹۲۰ هزار تومان، ۱۰ میلیون و ۲۰ هزار تومان و ۹ میلیون و ۹۷۰ هزار تومان قیمت داشت.
ارزش واقعی سهام عدالت با ارزش اولیه ۴۹۲ هزار تومانی هم در ایام شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری به ترتیب هشت میلیون و ۸۱۰ هزار تومان، هشت میلیون و ۸۸۰ هزار تومان، ۹ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان، ۹ میلیون و ۲۶۰ هزار تومان و ۹ میلیون و ۲۱۰ هزار تومان قیمت داشت.
منبع:

1399/12/22
13:24:46
0.0 / 5
670
تگهای خبر: ارز , بازار , سهام , قیمت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است