دارندگان سهام عدالت كه متقاضی وام بانكی هستند بخوانند

دارندگان سهام عدالت كه متقاضی وام بانكی هستند بخوانند تسنیم نوشت: مدیرعامل سمات اظهار داشت: امکان وثیقه قرار دادن سهام جهت دریافت تسهیلات برای همه سهامداران فراهم گردید.


حسین فهیمی اضافه کرد: پیش از این تنها برای مشمولان سهام عدالت مجوز استفاده از امکان توثیق مکانیزه سهام جهت دریافت کارت اعتباری و تسهیلات بانکی داده شده بود که اخیرا هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار، مجوز استفاده از این امکان را برای سایر سهامداران صادر کرد. حسین فهیمی اظهار داشت: تمامی بانک ها و موسسات مالی اعتباری قادر خواهند بود با استفاده از زیرساخت توثیق مکانیزه سهام در شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، امکان وثیقه سهام بدون رجوع حضوری و مدارک کاغذی را برای مشتریان خود فراهم نموده و نسبت به عرضه کارت اعتباری یا تسهیلات به مشتریان خود اقدام نمایند.
وی ادامه داد: بانکهای عامل بر مبنای برنامه زمان بندی و میزان منابع در اختیار خود می توانند از این روش استفاده کنند. فهیمی اظهار داشت: سهامداران بورس هم قادر خواهند بود به جای فروش سهام جهت تأمین نقدینگی مورد نیاز خود از کارت های اعتباری و تسهیلات اعطایی بانک ها استفاده کنند و مدت زمان بیشتری برای مدیریت فروش سهام خود در اختیار داشته باشند. ۲۲۳۲۲۹

1399/12/12
09:33:48
0.0 / 5
379
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است