آغاز ثبت اختیاری اطلاعات چك در سامانه صیاد

آغاز ثبت اختیاری اطلاعات چك در سامانه صیاد به گزارش سیب پال بانک مرکزی برای آشنایی بیشتر هموطنان با سامانه صیاد طرح آموزشی ثبت اطلاعات چک در این سامانه را به صورت اختیاری شروع کرد.به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، در این طرح بانک مرکزی از هموطنان دعوت کرده به منظور آشنایی بیشتر با روند ثبت چک در سامانه صیاد از الان اطلاعات چک های خویش را به صورت اختیاری در این سامانه ثبت کنند.
صادرکنندگان و دریافت کنندگان چک می توانند برای آشنایی بیشتر و سهولت فرایند ثبت اختیاری اطلاعات چک در سامانه صیاد، از الان چک های صادره و دریافتی خویش را در این سامانه و از راه برنامک های موبایلی مورد تایید بانک مرکزی که اسامی آنها در درگاه شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت(شاپرک) انتشار یافته است، ثبت کنند.
این طرح کمک می نماید تا قبل از الزامی شدن ثبت اطلاعات چک در سامانه صیاد از آغاز سال آتی، هموطنان به صورت اختیاری فرایند آموزشی مربوطه را انجام داده تا در صورت وجود هر گونه مشکل یا ابهام، نسبت به رفع و پاسخگویی آنها اقدام گردد.
با انتشار دسته چک ها با ظاهر و مندرجات جدید از آغاز سال آتی، ثبت چک در سامانه صیاد الزامی خواهد شد لیکن تا آن زمان کماکان چک ها طبق روال سابق در شبکه بانکی کشور کارسازی می شوند و تغییری در این حوزه انجام نگرفته است. ۲۱۲۱

1399/11/07
13:36:23
0.0 / 5
546
تگهای خبر: بانك , بانك مركزی , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است