ساعت كار بانكهای خصوصی از شنبه ۱۵ آذرماه

ساعت كار بانكهای خصوصی از شنبه ۱۵ آذرماه کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی طی نامه ای به اعضا این کانون ساعت کار بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی از تاریخ 15 آذر 1399 را اعلام نمود.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، متن نامه مربوطه به شرح زیر است:
به دنبال رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده از طرف ستاد ملی کرونا توسط مردم، ستاد مزبور اعلام نموده است هشدار وضعیت قرمز ۱۶۰ شهر به ۶۴ شهر تنزل یافته و به وضعیت نارنجی تغییر یافته است.
بدین جهت کارکنان بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی در مجموعه تمامی ادارات و یا شعب حداکثر به تعداد ۵۰ درصد از آنان در شهرهایی با وضعیت قرمز، دو سوم آنان، در شهرهایی با وضعیت نارنجی (از جمله کلان شهرهای تهران، البرز، قم و... و.) سایرین در شهرهایی با وضعیت زرد به میزان ۱۰۰ درصد حضور خواهند یافت.
بدین ترتیب در شهرهای با هشدار قرمز به میزان ۵۰ درصد و با هشدار نارنجی به تعداد یک سوم آنان می توانند به صورت نوبتی از دورکاری استفاده کنند.
خاطر نشان می نماید استفاده از رویه دورکاری هیچ گاه نبایستی سبب تعطیلی یا عدم ارائه خدمات بر هیچ یک از رسته های تخصصی و با امور بانکی شود.
ضمنا ساعات پذیرش مراجعین در روزهای هفته کماکان ۸ بامدادان الی ۱۴ و روزهای پنجشنبه تا ۱۲: ۳۰ خواهد بود.
باردیگر خواهشمند است دستور فرمایند رعایت پروتکل های بهداشتی در کلیه واحد مستمرا توسط مدیران آنها مورد کنترل و نظارت قرار گیرد.1399/09/14
12:31:53
5.0 / 5
1036
تگهای خبر: بانك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است