در جلسه مدیرعامل سایپا با هیات مدیره انجمن صنفی قطعه سازان مطرح شد:

افزایش تولید خودرو با اجرایی شدن بسته جهش تولید

افزایش تولید خودرو با اجرایی شدن بسته جهش تولید به گزارش سیب پال مدیرعامل و مدیران ارشد سایپا در نشست مشترك با اعضای هیات مدیره انجمن قطعه سازان، روش اجرای بسته جهش تولید صنعت خودرو را بررسی كردند.به گزارش سیب پال به نقل از مهر به نقل از سایپا، سیدجواد سلیمانی، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در نشست مشترک با اعضای هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو، ضمن اشاره به طراحی و تدوین بسته جهش تولید صنعت خودرو در وزارت صنعت، معدن و تجارت که مراحل پایانی خویش را طی می کند، عنوان کرد: گروه خودروسازی سایپا مکلف شده است که در شش ماهه نخست اجرای طرح یاد شده ۳۳۰ هزار دستگاه انواع خودرو تولید نماید و در شش ماهه دوم اجرای طرح جهش تولید صنعت خودرو افزایش ۱۰ درصدی تولید هدف گذاری شده است.
وی افزود: اساسا هدف گذاری صورت گرفته برای افزایش تولید با همراهی و همکاری قطعه سازان کشور محقق خواهد شد، بدین منظور، در جلسات و نشست های تخصصی بایستی تمام چالش ها و خواسته های طرفین مطرح شود تا در زمان اجرای طرح جهش تولید صنعت خودرو آمادگی های لازم وجود داشته باشد.
در این جلسه، انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو مشکلات و چالش های خویش را با مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در بین گذاشتند و قرار شد در نشست های تخصصی تمام موارد مطرح شده و خواسته های قطعه سازان مورد بررسی دقیق قرار گیرد تا سطح همکاری طرفین با هدف افزایش تولید خودرو، تقویت شود.
یکی از موضوعاتی که در این جلسه مشترک عنوان شد مبحث تأمین نقدینگی و راه های تأمین آن بود.
اعضای انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو پیشنهاد دادند در صورتیکه گروه خودروی سایپا می تواند، اصلاح قراردادها با سرعت صورت گیرد تا صورت های مالی قطعه سازان سودآور شود و با اعتباراتی که صنعت قطعه سازی نزد بانک ها دارد، حجم نقدینگی افزایش پیدا کند.
در این میان طرفین توافق کردند که سطح همکاری ها بگونه ای افزایش پیدا کند که تولید هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو به ۲ هزار و ۳۰۰ دستگاه خودرو برسد.
موضوع دیگری که در نشست مدیرعامل و مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا در نشست مشترک با اعضای هیأت مدیره انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو عنوان شد تأمین مواد اولیه از جانب شرکتهای داخلی و استفاده از اعتبار خودروسازان بود.


منبع:

1399/09/03
13:50:14
5.0 / 5
937
تگهای خبر: بانك , تولید , دستگاه , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است