اصلاح امور جاری بانك های كشور

اصلاح امور جاری بانك های كشور به گزارش سیب پال امام جمعه قائم‌شهر با مطرح اینكه نیاز جامعه ما اصلاح امور بانكی می باشد كه جریمه‌های بانكی و جریمه های دیركرد خیلی از خانواده‌ها را بیچاره كرده است، اظهار داشت: مؤمنان تا می‌توانند برای گرفتن وام پا در بانك‌ها نگذارند.


 آیت‌الله علی معلمی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه قائم‌شهر با اشاره به اینكه اگر بخواهیم حقوق شهروندی در جامعه عملی شود و نیاز جامعه ما تنها موسیقی نیست، اظهار كرد: هر كسی به موسیقی احتیاج دارد آن را در خانه خود داشته و مزاحمی نیز ندارد.
 
وی با بیان اینكه نیاز جامعه ما اصلاح امور بانكی است كه جریمه‌های بانكی و جریمه های دیركرد خیلی از خانواده‌ها را بیچاره كرده است، افزود: مؤمنان تا می‌توانند برای گرفتن وام پا در بانك‌ها نگذارند.
 
امام جمعه قائم شهر با بیان اینكه بعضی از بانك‌ها به موقع پول‌ها را مطالبه نمی‌كنند، اظهار كرد: متاسفانه آنها می‌گذارند زمان بگذرد تا جریمه را افزایش دهند و سپس درخواست می‌كنند.
 
این مسؤول تصریح كرد: این همه اختلاس در بانك‌ها اتفاق افتاده اما ساختمان بانك‌ها از جیب جامعه دردمند هر روز سر به فلك كشیده‌تر می‌شود.
 
 ای مسؤولان اقتصادی، امور جاری بانك های ما نیاز به اصلاح دارد؛ زیرا امور بانكی در كشور ما تناسبی با شرع و اسلام در عمل ندارد.
 
معلمی با بیان اینكه در شرایط تهدید دشمن بنیه علمی و بنیه دفاعی كشور نیاز به تقویت دارد نه مطربی اظهار كرد: اگر مردی اهل موسیقی شود دیگر نمی تواند اهل رزم و دفاع شود.
 
وی افزود: به فضل الهی نیروهای با صلابت ارتش، سپاه و نیروی انتظامی برای هر گونه شیطنت و تجاوز دشمن آماده پاسخگویی دندان شكن و پشیمان كننده هستند.
 
نماینده مردم مازندران در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینكه محمد بن سلمان ولی عهد خام و بی تجربه عربستان چندی پیش گفته بود باید جنگ را به داخل ایران بكشانیم، اظهار كرد: حرف او از روی شوخی، تعارف و بدون توجه نبود بلكه این حرف معنا دارد.
 
 
این مسؤول تصریح كرد: معنای این حرف آن است كه سعودی ها میلیاردها دلار و هزاران تن سلاح را برای ناامن كردن ایران آماده كرده اند، آن وقت در چنین شرایطی رئیس جمهور هم بفرماید اگر بعضی ها بگذارند مردم نشاط داشته باشند خوب است.
 
وی افزود: نشاط حرام نیست؛ اما باید ببینیم اهم مسائل روز و مهم ترین مسئله چیست.
.
معلمی خاطرنشان كرد: الان مهم ترین مسئله كشور، مسئله اقتصاد و اشتغال است و ممكن است باز هم ما را تحریم كنند.
 
امام جمعه قائم شهر با بیان اینكه جرات و پررویی دشمن نتیجه مرحله به مرحله عقب‌نشستن است، اظهار كرد: اگر كسی به وعده خداوند باور دارد، ایشان می فرماید با آمادگی خود دشمنانتان را بترسانید كه تسلیم شدن در برابر دشمن بر دشمنی اش می افزاید و نباید كوتاه آمد.
 
 
این مسؤول با بیان اینكه مقام معظم رهبری بارها فرمودند اگر در مقابل دشمن كوتاه باییم این حد كوتاه آمدن ما باید تا كجا باشد و تا كجا باید این كاررا انجام دهیم، افزود: آنها صریحا می‌گویند ما با تحریم كردن ایران آنها را ناچار به مذاكره كردیم بنابراین باید تحریم‌ها را افزایش دهیم.
 
معلمی با بیان اینكه چاره كار اقتصاد مقاومتی است، اظهار كرد: رهبر انقلاب 3-4 سال قبل در این باره تذكر دادند كه مسؤولان باید جدی می گرفتند اما این كار را نكردند.
 
وی افزود: اقتصاد مقاومتی شدنی است و اینج‌ور نیست كه نتوانیم بدون ارتباط با آمریكا زندگی كنیم اگر بخواهیم مستقل و با توكل بر خدا زندگی كنیم، خداوند یاری می‌كند و مقدمات را فراهم می‌كند.
 
امام جمعه قائم‌شهر با اشاره به چاپ تصویر شهید بلباسی در صفحه نخست روزنامه كیهان اظهار كرد: از روزنامه كیهان و مسؤول آن آقای حسین شریعتمداری تشكر جدی دارم كه عكس شهید بلباسی و فرزندان خردسالش را در صفحه اول روزنامه كار كردند و دلنوشته همسر شهید را در زیر آن قید كردند.
 
وی در ادامه با اشاره به فعالیت پزشك بدون مرز دكتر عمادی كه در خارج از كشور یاد مدافعان حرم را زنده نگه داشت و به ترویج آن پرداختاظهار كرد: آوازه دلیر مردان مدافع حرم در گوشه و كنار جهان پیچیده است.
 
معلمی خاطر نشان كرد: كسانی قصد داشتند با هدف قرار دادن سوریه بازوی مقاومت را بشكنند، اما با پیروزی جبهه مقاومت در حلب و موصل كمر داعش در منطقه و استكبار شكسته است.
 
وی در پایان گفت: امیدوارم این شرایط را قدر بدانیم و در استفاده از توانمندی‌های خود برای پیشبرد اهداف انقلاب جا نمانیم.
1396/04/23
23:48:59
5.0 / 5
5353
تگهای خبر: بانك مركزی , وام بانكی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است