موسوی لارگانی:

دلیل افزایش تعرفه تراكنش های بانكی چیست؟

دلیل افزایش تعرفه تراكنش های بانكی چیست؟ سیب پال: یك عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از افزایش تعرفه تراكنش های بانكی انتقاد كرده و خواهان شفاف سازی دراین زمینه شد.


به گزارش سیب پال به نقل از ایسنا، سید ناصر موسوی لارگانی در اخطاری در آخر جلسه علنی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقدامات دولت در ماه های پایانی عمرش هیچ سنخیتی با شرایط خاص مردم ندارد. دلیل افزایش تعرفه تراکنش های بانکی چیست؟ و بر طبق چه مصوبه ای مقرر است از اول آذر اجرا شود؟
ایشان سپس اظهار نمود: دولت باید فکری عاجل برای بازار سرمایه کند. سرمایه مردم نابود شده است. اما از طرف دیگر بعضی افراد خاص هزاران میلیارد تومان سود کردند.
وی در تذکری خطاب به وزیر صنعت، معدن وتجارت ادعا کرد: از آقای رزم حسینی انتظار می رود تا از انتصابات رانتی و مغایر با قانون بعضی از افراد در شرکت های زیرمجموعه فولاد سازی دست بردارد. این تصمیمات به نفع کشور نیست و اساسا مجلس در این خصوص ساکت نخواهد ماند.
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد: سوال بنده از آقای رئیس جمهور این است که چرا کشور را در تله انتخابات آمریکا می اندازند؟ رئیس جمهور آمریکا چه جمهوری خواه باشد و چه دموکرات تفاوتی ندارد. ذات آنها مشخص است.
ایشان سپس در تذکری به وزیر جهاد کشاورزی بیان کرد: کشاورزان استان اصفهان به سبب بسته شدن صادرات بعضی از محصولات با مشکل جدی رو به رو شدند. از آقای خاوازی انتظار می رود از حقوق کشاورزان دفاع کند. کشاورزان محروم ترین اقشار جامعه هستند و تا حالا به سبب خشکسالی و گرانی نهاده های کشاورزی با مشکلات عدیده ای رو به رو شدند.
علی نیکزاد که ریاست جلسه علنی مجلس شورای اسلامی را برعهده داشت در پاسخ به تذکر وی بیان کرد: صحبت های شما درباب کشاورزان به حق بوده و الان زمان آن است که فریاد به حق کشاورزان شنیده شود در غیر این صورت در سال آینده با مشکل رو به رو خواهیم شد.
منبع:

1399/08/11
14:26:10
5.0 / 5
1221
تگهای خبر: بازار , بانك , شركت , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است