فرمانده نیروی هوافضای سپاه:

نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشكلات كشور است

نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشكلات كشور است به گزارش سیب پال فرمانده نیروی هوا فضایی سپاه اظهار داشت: با نگاه انقلابی، مجاهدت، استقامت و اعتماد به ظرفیت های داخلی می توان بر مشكلات كشور فائق آمد و با عبور از تحریم ها به خودكفایی و اقتدار در عرصه فن آوری در سامانه های نظامی رسید.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی سپاه، سردار سرتیپ پاسدار «امیرعلی حاجی زاده» در حاشیه بازدید تعدادی از مدیران و کارشناسان حوزه فرهنگی و سیاسی سپاه از نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های این نیرو اضافه کرد: جوانان و نخبگان کشور باید به این باور برسند که نگاه انقلابی و نسخه داخلی ضامن حل مشکلات کشور بوده و با مجاهدت و استقامت و مدیریت جهادی نه فقط می توان بر مشکلات فائق آمد بلکه می توان جایگاه خودرا با پیشرفت تا کشورهای تراز اول جهان ارتقا بخشید.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه با تاکید بر ضرورت فاصله گرفتن از روش های سنتی در تحلیل ها و تبیین ها و به صحنه آوردن ظرفیت ها و الگوهای جدید اشاره کرد: در حوزه تحلیل، تبیین و اقناع باید با روزآمدسازی روش ها و ابزارها با نسل جوان و نخبه کشور ارتباط برقرار شود تا پروسه انتقال و درک حقایق بهتر و موفق تر انجام پذیرد.
وی هدف از برگزاری نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های سپاه را اهمیت دادن به توان و ظرفیت جوانان و نخبگان کشور عنوان نمود و اظهار داشت: این نمایشگاه نشان داد که چگونه می توان مسیرهای پیشرفت را برای عزت و جایگاه جهانی ایران عزیز با اعتماد به توانمندی های بومی و داخلی طی کرد و در حوزه دفاعی و بازدارندگی با عبور از تحریم ها به خودکفایی و اقتدار در عرصه فن آوری در سامانه های نظامی رسید.
به گزارش سیب پال به نقل از ایرنا، در نمایشگاه دائمی دستاوردها و توانمندی های راهبردی و پارک ملی هوا فضای نیروی هوافضای سپاه قسمتی از دستاوردهای این نیرو در حوزه های موشکی، پهپادی، ماهواره ای و پدافند سامانه های کشف و شناسایی و جنگ الکترونیک و نیز دستاوردهای مراکز پژوهشی و تحقیقاتی به نمایش درآمده است.
در نمایشگاه توانمندی های راهبردی نیروی هوافضای سپاه همین طور برخی از پهپادهای متجاوز شامل آمریکایی و صهیونیستی که توسط سامانه های پدافند نهسا ساقط شده اند به معرض نمایش گذاشته شده است.منبع:

1399/07/26
14:17:46
5.0 / 5
1568
تگهای خبر: ابزار , نمایشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است