رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان:

تشكیل حدود ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال پرونده تخلف

تشكیل حدود ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال پرونده تخلف رئیس سازمان حمایت مصرف كنندگان و تولیدكنندگان اعلام نمود: در 6 ماه نخست امسال 72 هزار و 543 گشت مشترك بازرسی انجام شده است.


به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از شاتا (شبکه اطلاع رسانی تولید و تجارت ایران) عباس تابش اضافه کرد: این تعداد گشت بازرسی منجر به تشکیل ۳۱ هزار و ۷۲ پرونده تخلف به ارزش حدود ۹ هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال شده است.

وی افزود: گشت های مشترک بازرسی با حضور ادارات کل تعزیرات حکومتی، دانشگاه های علوم پزشکی، ادارات کل استاندارد، ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، اتحادیه ها و اتاق های اصناف و سایر دستگاه ها در استانها انجام می شود.

رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان اضافه کرد: سازمان های صنعت، معدن و تجارت استانها در زمان یاد شده ۳۳ درصد از گشت های مشترک خودرا با اتاقهای اصناف و اتحادیه ها، ۲۰ درصد را با ادارات کل تعزیرات حکومتی، ۱۵ درصد را با دانشگاه های علوم پزشکی، یک درصد با ادارات کل استاندارد، یک درصد با ادارات کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و ۳۰ درصد مابقی را با سایر دستگاه ها انجام داده اند.

تابش اظهار داشت: از مجموع پرونده های تخلف متشکله، ۲۷ درصد مربوط به گشت با ادارات کل تعزیرات حکومتی، ۳۴ درصد مربوط به گشت مشترک با اتاق اصناف و ۳۹ درصد مربوط به سایر دستگاه های ذیربط است.


1399/07/19
11:22:47
5.0 / 5
1458
تگهای خبر: ارز , تولید , دستگاه , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
جدیدترین مطالب مرتبط در سیب پال
نظرات بینندگان سیب پال در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
سیب پال sibPal

سیب پال

اخبار اقتصادی

sibpal.ir - حقوق مالکیتی سایت سیب پال محفوظ است